-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - OwsiankaOwsianka
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - OwsiankaOwsianka
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Bestsellery Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody czekoladowe100%Lody czekoladowe
+ 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody Pistacjowe100%Lody pistacjowe
+ 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody z kawałkami ciasteczek100%Ciastko z lodami
+ 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Cynamonowy Churro100%Cynamonowy Churro
+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan białko- Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Bestsellery NowyVegan -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanieŚmietana z pieczarkami
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruflaTrufle
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Matcha</tc> Bites (24x46g) - <tc>Matcha</tc>-TruskawkaMatcha -TruskawkaMatcha Bites (24x46g)Matcha meets Protein – idealna przekąska- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€49,78/1kg)
Nowy -
Proyogo® (24x49g) - Truskawkowy JogurtProyogo® (24x49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€46,73/1kg)
Nowy -
<tc>Softbite</tc> (50g) - Biała czekolada z pistacjamiBiała czekolada pistacjowa
+ 2
Softbite (50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
Nowy -
<tc>Matcha</tc> Bites (46g) - <tc>Matcha</tc>-TruskawkaMatcha -TruskawkaMatcha Bites (46g)Matcha spotyka białko – idealna przekąska- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€49,78/1kg)
Nowy -
Proyogo® (49g) - Jogurt truskawkowyProyogo® (49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
Nowy -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - ArbuzWyczyśćArbuz
+ 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Limonada proteinowa- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Nowy -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Miodowa Zielona HerbataWyczyśćHerbata zielona z miodem
+ 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Limonada proteinowa- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Nowy -
Light Sauce (285ml) - Wędzone BBQLight Sauce (285ml)Smoky BBQ
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
Light Sauce (285ml) - Miód MusztardowyLight Sauce (285ml)Miodowo-musztardowy
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
Lekki sos (285ml) - Sos do burgerówLekki sos (285ml)Sos do burgerów
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Cynamonowe Płatki Śniadaniowe100%Cynamonowe płatki śniadaniowe
+ 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 30,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 30,90
(€61,80/1kg)
Nowy -
2 kcal Spray olejowy (200ml) - Neutralny2 kcal Spray olejowy (200ml)Neutralny
+ 1
Spray olejowy z tylko 2 kcal
- Cena regularna
-
€ 5,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,49
(€27,45/1l)
NowyVegan -
2 kcal Spray olejowy (200ml) - Masło2 kcal Spray olejowy (200ml)Masło
+ 1
Spray olejowy z tylko 2 kcal
- Cena regularna
-
€ 5,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,49
(€27,45/1l)
NowyVegan -
Kawałki (150g) - TruskawkaKawałki (150g)Truskawka
+ 5
Mniej cukru. Więcej smaku.
- Cena regularna
-
€ 9,77 - Cena regularna
-
€ 10,99 - Cena sprzedaży
-
€ 9,77
NowyVegan -
Kawałki (150g) - <tc>Salted Caramel</tc>Kawałki (150g)Salted Caramel + 5
Mniej cukru. Więcej smaku.
- Cena regularna
-
€ 9,77 - Cena regularna
-
€ 10,99 - Cena sprzedaży
-
€ 9,77
NowyVegan -
Kawałki (150g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Kawałki (150g)Fudge Brownie + 5
Mniej cukru. Więcej smaku.
- Cena regularna
-
€ 9,77 - Cena regularna
-
€ 10,99 - Cena sprzedaży
-
€ 9,77
NowyVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Orzechowy RajOrzech laskowy
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
NowyVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
NowyVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Ciemna czekoladaDark Chocolate + 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
NowyVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePumpkin Spice
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
NowyVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>Wanilia
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
NowyVegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Stracciatella</tc>100%Stracciatella + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony-
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 30,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 30,90
(€61,80/1kg)
Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Cynamonowe Churro100%Cinnamon Churro + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery Nowy -
Proteccino (300g) - smak cappuccinoProteccino (300g)Cappuccino
+ 1
Kremowy
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 18,00 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,00
(€60,00/1kg)
Nowy -
Proteccino (300g) - Smak ChococcinoProteccino (300g)Chococcino
+ 1
Kremowy
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 18,00 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,00
(€60,00/1kg)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przytulna CzerwieńPrzytulny Czerwony
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style CzarnyCzarny w stylu Leo
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
-
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style IvoryKość słoniowa w stylu Leo
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
-
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style RóżanyRóża w stylu Leo
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Biała czekolada, pistacja, karmelBiała czekolada pistacjowa karmel
+ 3
Maxxers (49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - <tc>Whey</tc> BiałyWhey Biały+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 15,48 - Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena sprzedaży
-
€ 15,48
-
TrueBar® (12x45g) - Czekolada MigdałTrueBar® (12x45g)Czekoladowy Migdał
Białkowa przyjemność na każdą chwilę
- Cena regularna
-
€ 27,48 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,48
(€50,89/1kg)
Nowy