100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody Pistacjowe
100% Whey Protein
Klasyk: Idealny na Twój sportowy dzień codzienny

IronMaxx® 100% Whey Protein należy do najpopularniejszych Proteinshake'ów do budowy mięśni, regeneracji i fazy diety. Zawiera do 80% białka, pełny profil aminokwasowy (w tym BCAA & EAA) oraz kremowy smak, co czyni go idealnym towarzyszem w codziennym życiu fitness.

To Whey Protein przekonuje szybkim wchłanianiem składników odżywczych, doskonałą rozpuszczalnością i Sugar-free recepturą. Dostępny w wielu pysznych smakach – łatwy do przygotowania, kremowy, bez grudek i idealny do sportu, budowy mięśni oraz świadomego odżywiania.

Fakty

  • Wysokodawkowany Whey Protein: Nasza serwatkaProtein to idealny suplement dla twojego Proteinbogatego życia codziennego.
  • Budowa & Utrzymanie mięśni: Proteine wspierają budowę i utrzymanie masy mięśniowej – idealne do treningu & regeneracji.
  • Niezrównany smak: Dostępny w wielu pysznych smakach, z doskonałą rozpuszczalnością – gwarantowane bez grudek.
  • Kalorycznie świadome przygotowanie: Zalecenie: Mieszaj z wodą zamiast mleka – dla kremowej przyjemności bez zbędnych kalorii.
  • Low Sugar: Odpowiedni zarówno do faz masowych, jak i do faz diety i definicji.
  • Premium aminogram: Z pełnym profilem aminokwasowym, w tym BCAA & EAA.
  • Czysta receptura: Bez konserwantów, bez aspartamu i słodzona glikozydami stewiolowymi z stewii & sukralozą.
  • Wyprodukowano w Niemczech: Doskonała jakość* i wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (97%) (zawiera emulgator (lecytyny)), substancja zagęszczająca (ksantan), aromat, barwnik (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).

Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI, GLUTENU i ŁUBINU.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 50 g
Energia1626 kJ / 385 kcal813 kJ / 192 kcal
Tłuszcz6,2 g3,1 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe3,6 g1,8 g
Węglowodany10 g5,2 g
w tym cukry9,4 g4,7 g
Białko71 g36 g
Sól0,87 g0,44 g

Aminokwasy na 100 g:

Izoleucyna*4272 mg
Leucyna*7974 mg
Lizyna*6408 mg
Walina*4058 mg
Fenyloalanina*2421 mg
Treonina*4699 mg
Metionina*1495 mg
Tryptofan*1353 mg
Glutamina11677 mg
Asparagina7405 mg
Arginina2136 mg
Prolina3560 mg
Serina3702 mg
Alanina3489 mg
Glicyna1353 mg
Tyrozyna2278 mg
Histydyna1424 mg
Cysteina1566 mg

* niezbędne aminokwasy

Przyjmowanie

Przygotowanie: 50 g proszku (ok.4 czubate łyżki stołowe) z 250 ml zimnej wody wlać do shakera i wstrząsać przez 20 sekund.

Zalecenia dotyczące spożycia: Codziennie 1–4 porcje, idealnie przed lub po treningu.

Przechowywanie: Chronić przed ciepłem, wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Banner

Opracowany na bazie wody

Wyjątkowo pyszne w ponad 30 smakach

Niska zawartość tłuszczu

100% smaku w wodzie

Smaki

z glikozydami stewiolowymi

Bez konserwantów

Wysoka zawartość białka

Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody Pistacjowe
Ten artykuł
100% Whey Protein (500g) - Lody Pistacjowe
Lody pistacjowe, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antracyt
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antracyt
Cena regularna
€ 15,48
Cena regularna
€ 19,90
Cena sprzedaży
€ 15,48
Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Maxxers (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Mleczna czekolada pistacjowo-karmelowa, 49g
Cena regularna
€ 2,49
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Dodatkowe informacje

¹ Zawartość białka może wynosić do 80% w zależności od rodzaju

² BCAA i EAA są naturalnymi składnikami białka serwatkowego