100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody z kawałkami ciasteczek
100% Whey Protein
Klasyk: Idealny na Twój sportowy dzień codzienny

IronMaxx® 100% Whey Protein należy do najpopularniejszych Proteinshake'ów do budowy mięśni, regeneracji i fazy diety. Zawiera do 80% białka, pełny profil aminokwasowy (w tym BCAA & EAA) i kremowy smak, jest idealnym towarzyszem na co dzień w fitnessie.

To Whey Protein przekonuje szybkim wchłanianiem składników odżywczych, doskonałą rozpuszczalnością i Sugar-free recepturą. Dostępne w wielu pysznych smakach – łatwe do przygotowania, kremowe, bez grudek i idealne do sportu, budowy mięśni i świadomego odżywiania.

Fakty

  • Wysokodawkowany Whey Protein: Nasza serwatkaProtein to idealny suplement dla twojego Proteinbogatego życia codziennego.
  • Budowa mięśni & Utrzymanie: Protein wspierają budowę i utrzymanie masy mięśniowej – idealne do treningu & regeneracji.
  • Niezrównany smak: Dostępny w wielu pysznych smakach, z doskonałą rozpuszczalnością – gwarantowane bez grudek.
  • Przygotowanie z myślą o kaloriach: Zalecenie: Mieszaj z wodą zamiast mleka – dla kremowej przyjemności bez zbędnych kalorii.
  • Low Sugar: Odpowiedni zarówno do faz masowych, jak i do faz diety i definicji.
  • Premium aminogram: Z pełnym profilem aminokwasowym, w tym BCAA & EAA.
  • Czysta receptura: Bez konserwantów, bez aspartamu i słodzony glikozydami stewiolowymi z stewii & sukralozą.
  • Wyprodukowano w Niemczech: Doskonała jakość* i wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (96%) (zawiera emulgator (lecytyny)), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (1%), naturalny aromat, aromat, sól, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe z stewii).

Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI, GLUTENU i ŁUBINU.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 50 g
Energia1615 kJ / 382 kcal808 kJ / 191 kcal
Tłuszcz6,2 g3,1 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe3,7 g1,8 g
Węglowodany10 g5,0 g
w tym cukry9,2 g4,6 g
Białko71 g35 g
Sól1,2 g0,63 g

Aminokwasy na 100 g:

Izoleucyna*4242 mg
Leucyna*7918 mg
Lizyna*6363 mg
Walina*4030 mg
Fenyloalanina*2404 mg
Treonina*4596 mg
Metionina*1485 mg
Tryptofan*1343 mg
Glutamina11595 mg
Asparagina7353 mg
Arginina2192 mg
Prolina3535 mg
Serina3676 mg
Alanina3463 mg
Glicyna1343 mg
Tyrozyna2262 mg
Histydyna1414 mg
Cysteina1555 mg

* niezbędne aminokwasy

Przyjmowanie

Przygotowanie: 50 g proszku (ok.4 czubate łyżki stołowe) z 250 ml zimnej wody wlać do shakera i wstrząsać przez 20 sekund.

Zalecenia dotyczące spożycia: Codziennie 1–4 porcje, idealnie przed lub po treningu.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Banner

Opracowany na bazie wody

Wyjątkowo pyszne w ponad 30 smakach

Niska zawartość tłuszczu

100% smaku w wodzie

Smaki

z glikozydami stewiolowymi

Bez konserwantów

Wysoka zawartość białka

Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody z kawałkami ciasteczek
Ten artykuł
100% Whey Protein (500g) - Lody z kawałkami ciasteczek
Ciastko z lodami, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antracyt
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antracyt
Cena regularna
€ 15,48
Cena regularna
€ 19,90
Cena sprzedaży
€ 15,48
Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Maxxers (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Mleczna czekolada pistacjowo-karmelowa, 49g
Cena regularna
€ 2,49
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Dodatkowe informacje

¹ Zawartość białka może wynosić do 80% w zależności od rodzaju

² BCAA i EAA są naturalnymi składnikami białka serwatkowego