-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Vanilla Cookie Dough</tc>100%Vanilla Cookie Dough + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan jestProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>Matcha + 1
Iced Matcha Latte (400g)High Protein Matcha Latte - Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Bestsellery -
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>Lemon Ice Tea + 9
SqueeZero (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 4,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,99
(€76,77/1l)
Vegan -
Proteccino (500g) - CappuccinoProteccino (500g)Cappuccino + 8
Kremowa
Protein Mrożona Kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - CappuccinoCappuccino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - ChococcinoChococcino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan erProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy Vegan -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Herbata lodowa z jagodamiWyczyśćBlueberry Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 2
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
-
100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - Mango100% BCAA +Mango
+ 2
Glutamine Zero (500g)Wsparcie regeneracji mięśni
- Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,90
(€59,80/1kg)
Vegan