Oferta Proteccino

Sortuj według:
najczęściej kupowane

8 produkty

8 produkty

Sortuj
Sortuj

8 produkty

  • Proteccino (500g) - Cappuccino
    Proteccino (500g) - Cappuccino

    Cappuccino

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa Protein Mrożona Kawa

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestsellery
  • Proteccino (500g) - Czekolada
    Proteccino (500g) - Czekolada

    Chocolate

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa Protein Mrożona Kawa

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestsellery
  • Proteccino (500g) - Biała Czekolada Mocha
    Proteccino (500g) - Biała Czekolada Mocha

    Biała czekolada Mocha

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa kawa mrożona z białkiem

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Nowy
  • Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>
    Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>

    Vanilla Chai Latte

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowy Protein Iced Coffee

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

  • Proteccino (500g) - Pumpkin Spice Macchiato
    Proteccino (500g) - Pumpkin Spice Macchiato

    Pumpkin Spice Macchiato

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowy Protein Iced Coffee

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

  • Proteccino (500g) - &lt;tc&gt;Hazelnut Mocha&lt;/tc&gt;
    Proteccino (500g) - <tc>Hazelnut Mocha</tc>

    Hazelnut Mocha

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowy Protein Iced Coffee

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

  • Proteccino (500g) - Ciemne Kruche Ciastko
    Proteccino (500g) - Ciemne Kruche Ciastko

    Dark Cookie Crumble

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa kawa mrożona z białkiem

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestsellery Nowy
  • Proteccino (500g) - Bezkofeinowe Cappuccino
    Proteccino (500g) - Bezkofeinowe Cappuccino

    Kawa bezkofeinowa Cappuccino

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa kawa mrożona z białkiem

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Nowy