Kolekcja funkcji Penny

Sortuj według:
Wybrano

8 produkty

8 produkty

Sortuj
Sortuj

8 produkty

  • Proteccino (500g) - Cappuccino
    Proteccino (500g) - Cappuccino

    Cappuccino

    + 10

    Proteccino (500g)

    Kremowa Protein Mrożona Kawa

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestsellery
  • <tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Chococcino
    <tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Chococcino

    Chococcino

    + 10

    Proteccino Plant (500g)

    Veganer Protein Mrożona kawa

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Nowy Vegan
  • EAAs + Energia ZERO (500g) - Brzoskwinia
    EAAs + Energia ZERO (500g) - Brzoskwinia

    Brzoskwinia

    + 1

    EAAs + Energia ZERO (500g)

    Niezbędne aminokwasy z kofeiną

    Cena regularna
    € 34,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 34,90

    (€63,45/1kg)

    Vegan
  • Zielona Herbata - 130 kapsułek
    Zielona Herbata - 130 kapsułek

    130 kapsułek

    + 1

    Zielona Herbata

    Wsparcie metabolizmu

    Cena regularna
    € 20,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 20,90

    (€178,18/1kg)

  • Hydro Energy Gel (67ml) - &lt;tc&gt;Mixed Berries&lt;/tc&gt;
    Hydro Energy Gel (67ml) - <tc>Mixed Berries</tc>

    Mixed Berries

    + 1

    Hydro Energy Gel (67ml)

    Szybka energia dla sportowców wytrzymałościowych

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€30,62/1l)

    Vegan
  • Berserker® - 60 kapsułek
    Berserker® - 60 kapsułek

    60 kapsułek po 1150,6 mg

    Berserker®
    Cena regularna
    € 11,19
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 11,19

    (€228,37/1kg)

  • Hellfire® - 150 Tricaps®
    Hellfire® - 150 Tricaps®

    150 Tricaps®

    Hellfire®

    Wsparcie metabolizmu

    Cena regularna
    € 37,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 37,90

    (€228,73/1kg)

  • Upper Shot ZERO (60ml) - Cola
    Upper Shot ZERO (60ml) - Cola

    Cola

    + 2

    Upper Shot ZERO (60ml)

    Booster-Shot z 187mg kofeiny

    Cena regularna
    € 2,29
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,29

    (€38,17/1l)

    Vegan