Kompleks aminokwasów

Sortuj według:
Wybrano

33 produkty

33 produkty

Sortuj
Sortuj

33 produkty

  • 100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - <tc>Orange</tc>
    100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - <tc>Orange</tc>

    Orange

    + 2

    100% BCAA + Glutamine Zero (500g)

    Wspomaganie regeneracji mięśni

    Cena regularna
    € 29,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 29,90

    (€59,80/1kg)

    Vegan
  • AminoCraft Liquid (1000ml) - &lt;tc&gt;Orange&lt;/tc&gt;
    AminoCraft Liquid (1000ml) - <tc>Orange</tc>

    Orange

    + 1

    AminoCraft Liquid (1000ml)

    Sugar-free Aminokwasy smakowe

    Cena regularna
    € 27,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 27,90

    (€27,90/1l)

  • 100% EAAs Zero (500g) - Dzika Jagoda
    100% EAAs Zero (500g) - Dzika Jagoda

    Dzika Jagoda

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • Green Amino - 550 kapsułek
    Green Amino - 550 kapsułek

    550 kapsułek

    + 1

    Green Amino

    Kompleks aminokwasów

    Cena regularna
    € 44,69
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 44,69

    (€118,95/1kg)

  • BCAA + Glutamina 1200 - 260 Tricaps®
    BCAA + Glutamina 1200 - 260 Tricaps®

    260 Tricaps® po 1397 mg każdy

    BCAA + Glutamina 1200

    Wsparcie regeneracji mięśni

    Cena regularna
    € 35,69
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 35,69

    (€99,78/1kg)

  • EAAs + Energia ZERO (500g) - Brzoskwinia
    EAAs + Energia ZERO (500g) - Brzoskwinia

    Brzoskwinia

    + 1

    EAAs + Energia ZERO (500g)

    Niezbędne aminokwasy z kofeiną

    Cena regularna
    € 34,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 34,90

    (€63,45/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Ultra Strong - 180 tabletek
    100% EAAs Ultra Strong - 180 tabletek

    180 tabletek po 1600 mg

    + 1

    100% EAAs Ultra Strong

    Niezbędne aminokwasy do Twojego treningu

    Cena regularna
    € 35,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 35,90

    (€99,72/1kg)

  • 100% BCAA + &lt;tc&gt;Glutamine&lt;/tc&gt; Zero (500g) - Mango
    100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - Mango

    Mango

    + 2

    100% BCAA + Glutamine Zero (500g)

    Wsparcie regeneracji mięśni

    Cena regularna
    € 29,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 29,90

    (€59,80/1kg)

    Vegan
  • BCAA Ultra Strong 2:1:1 - 180 tabletek
    BCAA Ultra Strong 2:1:1 - 180 tabletek

    180 tabletek po 1600 mg

    BCAA Ultra Strong 2:1:1

    Wsparcie budowy mięśni

    Cena regularna
    € 31,69
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 31,69

    (€104,59/1kg)

  • CM Cytrulina Malat 2:1 Ultra Strong Proszek (300g)
    CM Cytrulina Malat 2:1 Ultra Strong Proszek (300g)

    300g

    CM Cytrulina Malat 2:1 Ultra Strong Proszek (300g)

    Aminokwasy Pre-Workout

    Cena regularna
    € 24,39
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 24,39

    (€81,30/1kg)

    Vegan
  • AminoCraft Liquid (1000ml) - &lt;tc&gt;Cherry&lt;/tc&gt;
    AminoCraft Liquid (1000ml) - <tc>Cherry</tc>

    Cherry

    + 1

    AminoCraft Liquid (1000ml)

    Sugar-free Aminokwasy smakowe

    Cena regularna
    € 27,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 27,90

    (€27,90/1l)

  • L-Ornityna - 130 kapsułek
    L-Ornityna - 130 kapsułek

    130 kapsułek po 859 mg każda

    L-Ornityna

    Wspiera skupienie & koncentrację

    Cena regularna
    € 26,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 26,90

    (€241,04/1kg)

  • Amino Tyrosyna - 130 kapsułek
    Amino Tyrosyna - 130 kapsułek

    130 kapsułek po 864 mg

    Amino Tyrosyna

    Wspiera koncentrację podczas treningu

    Cena regularna
    € 22,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 22,49

    (€200,27/1kg)

  • Green Amino - 300 kapsułek
    Green Amino - 300 kapsułek

    300 kapsułek

    + 1

    Green Amino

    Kompleks aminokwasów

    Cena regularna
    € 26,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 26,90

    (€131,22/1kg)

  • 100% EAAs Zero (500g) - Cytrynowa herbata mrożona
    100% EAAs Zero (500g) - Cytrynowa herbata mrożona

    Lemon Ice Tea

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Brzoskwiniowa herbata mrożona
    100% EAAs Zero (500g) - Brzoskwiniowa herbata mrożona

    Herbata brzoskwiniowa mrożona

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Tropikalny
    100% EAAs Zero (500g) - Tropikalny

    Tropikalny

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Cytryna Mięta
    100% EAAs Zero (500g) - Cytryna Mięta

    Cytryna Mięta

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Sunny &lt;tc&gt;Orange&lt;/tc&gt;
    100% EAAs Zero (500g) - Sunny <tc>Orange</tc>

    Sunny Orange

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - &lt;tc&gt;Green Apple&lt;/tc&gt;
    100% EAAs Zero (500g) - <tc>Green Apple</tc>

    Green Apple

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Woda&lt;tc&gt;Melon&lt;/tc&gt;
    100% EAAs Zero (500g) - Woda<tc>Melon</tc>

    WodaMelon

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Cola Lime
    100% EAAs Zero (500g) - Cola Lime

    Cola-Limonka

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Różowy &lt;tc&gt;Grapefruit&lt;/tc&gt;
    100% EAAs Zero (500g) - Różowy <tc>Grapefruit</tc>

    Różowy Grapefruit

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (500g) - Cytryna-Imbir
    100% EAAs Zero (500g) - Cytryna-Imbir

    Cytrus Imbir

    + 10

    100% EAAs Zero (500g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 33,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 33,90

    (€67,80/1kg)

    Vegan
  • 100% BCAA + &lt;tc&gt;Glutamine&lt;/tc&gt; Zero (500g) - Brzoskwinia
    100% BCAA + <tc>Glutamine</tc> Zero (500g) - Brzoskwinia

    Brzoskwinia

    + 2

    100% BCAA + Glutamine Zero (500g)

    Wsparcie regeneracji mięśni

    Cena regularna
    € 29,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 29,90

    (€59,80/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Ultra Strong - 90 tabletek
    100% EAAs Ultra Strong - 90 tabletek

    90 tabletek po 1600 mg

    + 1

    100% EAAs Ultra Strong

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 19,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 19,90

    (€110,56/1kg)

  • EAAs + Energia ZERO (500g) - Dzika Jagoda
    EAAs + Energia ZERO (500g) - Dzika Jagoda

    Dzikie Jagody

    + 1

    EAAs + Energia ZERO (500g)

    Niezbędne aminokwasy z kofeiną

    Cena regularna
    € 34,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 34,90

    (€63,45/1kg)

    Vegan
  • BCAA + Glutamina 800 - 130 kapsułek
    BCAA + Glutamina 800 - 130 kapsułek

    130 kapsułek po 933 mg każda

    BCAA + Glutamina 800

    Wsparcie regeneracji mięśni

    Cena regularna
    € 17,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 17,90

    (€147,69/1kg)

  • 100% EAAs Zero (15g) - Brzoskwiniowa herbata mrożona
    100% EAAs Zero (15g) - Brzoskwiniowa herbata mrożona

    Brzoskwiniowa herbata mrożona

    100% EAAs Zero (15g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 2,25
    Cena regularna
    € 2,89
    Cena sprzedaży
    € 2,25
    Vegan
  • HMB Ultra Strong - 90 tabletek
    HMB Ultra Strong - 90 tabletek

    90 tabletek po 1600 mg

    HMB Ultra Strong

    Poprawia wchłanianie wapnia

    Cena regularna
    € 19,69
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 19,69

    (€132,59/1kg)

  • 100% EAAs Zero (250g) - Dzika Jagoda
    100% EAAs Zero (250g) - Dzika Jagoda

    Dzikie Jagody

    + 2

    100% EAAs Zero (250g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 15,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 15,90

    (€63,60/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (250g) - Cola Lime
    100% EAAs Zero (250g) - Cola Lime

    Cola Lime

    + 2

    100% EAAs Zero (250g)

    Niezbędne aminokwasy dla Twojego treningu

    Cena regularna
    € 15,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 15,90

    (€63,60/1kg)

    Vegan
  • 100% EAAs Zero (250g) - Brzoskwiniowa herbata mrożona
    100% EAAs Zero (250g) - Brzoskwiniowa herbata mrożona

    Herbata brzoskwiniowa mrożona

    + 2

    100% EAAs Zero (250g)

    Niezbędne aminokwasy do Twojego treningu

    Cena regularna
    € 15,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 15,90

    (€63,60/1kg)

    Vegan

Kompleks aminokwasów – wszechstronny produkt wspomagający wzrost mięśni

W porównaniu z izolowanymi aminokwasami, takimi jak BCAA, arginina czy glutamina, kompleks aminokwasów często zawiera więcej niż 20 różnych aminokwasów, zarówno niezbędnych, jak i nie-niezbędnych. Wśród nich znajdują się na przykład alanina, glutamina, tyrozyna (aminokwasy nie-niezbędne) oraz izoleucyna, leucyna, walina, lizyna (aminokwasy niezbędne). Arginina i histydyna (aminokwasy pół-niezbędne) są również zazwyczaj zawarte w kompleksie. Aminokwasy są jako elementy budulcowe <tc>Protein</tc>en ważne dla niezliczonych zadań i funkcji w naszym ciele. Szczególnie niezbędne (życiowo ważne) aminokwasy, które nie mogą być produkowane przez organizm, lecz muszą być dostarczane z pożywieniem, są niezbędne dla ludzkiego ciała. W tym kontekście rozgałęzione aminokwasy (BCAAS) odgrywają kluczową rolę w wzroście mięśni. Z tych elementów budulcowych korzystają przede wszystkim sportowcy, których celem jest budowa siły i masy mięśniowej.Również nieistotny aminokwas glutamina jest ważny dla sportowców. Dzięki wystarczającej ilości glutaminy można między innymi zapobiegać utracie mięśni. Dodatkowo kompleks aminokwasów zawiera pół-niezbędny aminokwas argininę. Pół-niezbędny oznacza w tym przypadku, że organizm może go produkować tylko częściowo samodzielnie i jest zależny od dodatkowego spożycia z pożywienia. Arginina w organizmie tworzy prekursor tlenku azotu (NO) i pomaga regulować metabolizm, jednocześnie poprawiając krążenie krwi. Szczególnie dla ambitnych sportowców ważne jest, aby codziennie dostarczać organizmowi wystarczającą ilość aminokwasów. Ponieważ jednak przy intensywnym wysiłku fizycznym zapotrzebowanie znacznie wzrasta, wystarczające spożycie (2-3g na kg) nie jest już zapewnione wyłącznie przez pożywienie. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest dodatkowe spożycie przez <tc>Protein</tc>suplement.Wielu sportowców szybko sięga po <tc>Protein</tc>shakes, które dzięki <tc>Whey Protein</tc> pomagają zarówno bezpośrednio po treningu, jak i Casein <tc>Protein</tc>, które szczególnie w nocy zapewnia stałe <tc>Protein</tc>dostarczanie. Wadą <tc>Protein</tc>shakes jest jednak to, że aminokwasy muszą najpierw zostać przetransportowane przez żołądek, a następnie mogą być transportowane do komórek mięśniowych. Aminokwasy muszą najpierw zostać rozłożone na pojedyncze elementy, zanim będą mogły działać w organizmie. Tutaj może pomóc kompleks aminokwasów. Poszczególne <tc>Protein</tc>elementy są już wstępnie rozłożone, dzięki czemu są natychmiast dostępne dla organizmu. To czyni je szczególnie przydatnymi po treningu, gdy wewnętrzna pula aminokwasów jest wyczerpana, jako szybka pomoc w potrzebie.