Kawałki (150g) - Truskawka
Chunked
IronMaxx® Chunked - Słodycz na nowo przemyślana – intensywny smak bez nadmiaru cukru.

IronMaxx® Chunked to wszechstronny Veganproszek smakowy do aromatyzowania i słodzenia potraw i napojów. Czy to w twarogu, jogurcie, owsiance czy napojach – już niewielka ilość Chunked zapewnia intensywny smak zgodnie z Twoim ulubionym smakiem.

Dzięki wysokiej słodkości już 3 g zastępuje słodycz około 50 g cukru , co umożliwia świadome odżywianie z pełnym smakiem. Łatwa aplikacja i duża różnorodność smaków czynią Chunked idealnym towarzyszem na co dzień.

Fakty

  • Intensywny smak: Idealny do aromatyzowania twarogu, jogurtu, owsianki lub napojów
  • Wysoka słodkość: 3 g odpowiadają mniej więcej słodkości 50 g cukru
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealny do słodzenia i udoskonalania różnych potraw
  • Vegan: Odpowiedni dla diety roślinnej
  • Niska ilość użycia: Już małe ilości zapewniają intensywny smak
  • Łatwa aplikacja: Szybko mieszany i elastycznie dozowany

Składniki

Inulina, proszek z owoców truskawek (Strawberryn, Maltodextrin, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), aromat, suszone kawałki truskawek, sól, barwnik spożywczy (proszek z soku z buraków czerwonych), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii), laktaza.

Może zawierać śladowe ilości GLUTENU, JAJ, SOI, MLEKA i ŁUBINU.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 3 g
Energia1077 kJ / 259 kcal32 kJ / 8 kcal
Tłuszcz0,5 g< 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone< 0,1 g < 0,1 g
Węglowodany35,8 g1,1 g
w tym cukry20,6 g0,6 g
Białko1,4 g< 0,1 g
Sól4,99 g0,15 g

Sposób użycia

Przygotowanie: 3 g proszku smakowego (ok. 1 Dosing Spoon) wymieszać z 300 g twarogu lub jogurtu.

Zalecenia dotyczące spożycia: Używać według potrzeb do aromatyzowania i słodzenia potraw i napojów.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Uwaga: Wartości odżywcze odnoszą się tylko do Chunked Aromapulver. Dodane produkty spożywcze mogą zmieniać wartości odżywcze.

Banner
Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

Kawałki (150g) - Truskawka
Ten artykuł
Kawałki (150g) - Truskawka
Truskawka, 150g
Cena regularna
€ 9,77
Cena regularna
€ 10,99
Cena sprzedaży
€ 9,77

(€65,13/1kg)

Proteccino (500g) - Cappuccino
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Biała czekolada z pistacjami
Softbite (12x50g) - Biała czekolada z pistacjami
Biała czekolada pistacjowa, 12 x 50g
Cena regularna
€ 29,88
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 29,88

(€49,80/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00