-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada KokosBiała Czekolada Kokos
+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestsellery -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada PistacjaBiały
Chocolate Pistacja+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
Proyogo® (24x49g) - Truskawkowy JogurtProyogo® (24x49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€46,73/1kg)
Nowy -
Proyogo® (49g) - Jogurt truskawkowyProyogo® (49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
Nowy -
Qrispie <tc>Protein</tc> Baton (16x45g) - Almond Cookie DoughQrispieCiasto Migdałowe
Protein Baton (16x45g)Protein spotyka chrupiące Crispies- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
Qrispie <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Almond Cookie DoughQrispieCiasto migdałowe
Protein Baton (45g)Protein spotyka chrupiące Crispies- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Recovery Drink Pulver by Marin Cilic (500g) - CzekoladaRecovery Drink Pulver by Marin Cilic (500g)Chocolate Opracowany wspólnie z Marinem Ciliciem
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€39,80/1kg)
-
Pudding ryżowy (2000g) - NeutralnyPudding ryżowy (2000g)Neutral Pudding ryżowy bogaty w błonnik
- Cena regularna
-
€ 30,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 30,90
(€15,45/1kg)
Vegan -
Ryżowy pudding (750g) - NeutralnyRyżowy pudding (750g)Neutral Pudding ryżowy bogaty w błonnik
- Cena regularna
-
€ 14,07 - Cena regularna
-
€ 14,90 - Cena sprzedaży
-
€ 14,07
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanieŚmietana z pieczarkami
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruflaTrufle
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt MatowyAntracytowy mat
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt matowy "Po prostu nie rezygnuj"Antracytowy mat
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Popielaty SzaryPopielaty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Czarny ZłotoCzarny-Złoty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlueKolumbia Niebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przytulna CzerwieńPrzytulny Czerwony
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Głęboka czerńGłęboka czerń
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - CiemnoniebieskiCiemnoniebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mrożone/Białe / RóżoweMroźny biały/różowy
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Killer YellowZabójczy żółty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Kyanaite BlueNiebieski Kyanait
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - LawendaLawenda
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestsellery -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mineralny ZielonyMineralna zieleń
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mistle BlueMistle Blue
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zielony NavyNavy Green
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - FioletowyFioletowy
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Piaskowy BeżBeż piaskowca
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Szkarłatna CzerwieńSzkarłatna Czerwień
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - CzarnyCzarny
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestsellery -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Czarny Złoty "Beast Mode"Czerń i złoto
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Czarny matCzarny Matowy
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieskiPrzezroczysty niebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Biało-różowy "Sweat Shine Slay"Różowo-biały
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
Skyr+ Zero (500g) - NeutralnySkyr+ Zero (500g)Neutralny
+ 1
21 g białka na porcję
- Cena regularna
-
€ 14,99 - Cena regularna
-
€ 22,90 - Cena sprzedaży
-
€ 14,99
-
Skyr+ Zero (500g) - WaniliaSkyr+ Zero (500g)Wanilia
+ 1
21 g białka na porcję
- Cena regularna
-
€ 14,99 - Cena regularna
-
€ 22,90 - Cena sprzedaży
-
€ 14,99
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Karmelowa CzekoladaCaramel Chocolate + 1
Softbite (12x50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Orzechowy KarmelPeanut Caramel + 1
Softbite (12x50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)