Wszystkie produkty - Batony, Przekąski, Żywność

Sortuj według:
Wybrano

45 produkty

45 produkty

Sortuj
Sortuj

45 produkty

  • <tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Sól & Pieprz
    <tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Sól & Pieprz

    Sól & Pieprz

    + 5

    Protein Chips 40 (50g)

    Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności

    Cena regularna
    € 2,29
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,29

    (€45,80/1kg)

  • Fitness Pizza (500g)
    Fitness Pizza (500g)

    500g

    Fitness Pizza (500g)

    Więcej Protein, bez wyrzutów sumienia.

    Cena regularna
    € 10,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 10,90

    (€21,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Budyń (300g) - Waniliowy
    <tc>Protein</tc> Budyń (300g) - Waniliowy

    Vanilla

    + 1

    Protein Budyń (300g)

    Kremowy budyń Protein z zawartością białka do 84%

    Cena regularna
    € 13,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 13,90

    (€46,33/1kg)

  • Nutty Bar (12x40g) - Pekanowy Karmel Mleczna Czekolada
    Nutty Bar (12x40g) - Pekanowy Karmel Mleczna Czekolada

    Mleko Karmelowe Pecan Chocolate

    Nutty Bar (12x40g)

    Protein-Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Phantasty (250g) - Biała Czekolada Kokos Migdał
    Phantasty (250g) - Biała Czekolada Kokos Migdał

    Biała Czekolada Kokos Migdał

    + 3

    Phantasty (250g)

    Sugar-frees, Niskokaloryczny proszek smakowy

    Cena regularna
    € 18,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 18,90

    (€75,60/1kg)

    Vegan