Czekolada

Sortuj według:
najczęściej kupowane

86 produkty

86 produkty

Sortuj
Sortuj

86 produkty

  • <tc>Protein Muesli</tc> (550g) - Czekolada
    <tc>Protein Muesli</tc> (550g) - Czekolada

    Czekolada

    + 5

    Protein Muesli (550g)

    Power-müsli z zawartością białka do 43%

    Cena regularna
    € 7,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 7,99

    (€14,53/1kg)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - &lt;tc&gt;Milk Chocolate&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Milk Chocolate</tc>

    Milk Chocolate

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 109,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Pure Dark Cocoa&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Pure Dark Cocoa</tc>

    Pure Dark Cocoa

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 24,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp

    Brownie Chocolate Crisp

    ZENITH® 50 Baton proteinowy (16x45g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 31,84
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 31,84

    (€44,22/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Waniliowo-czekoladowe kawałki
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Waniliowo-czekoladowe kawałki

    Wanilia Chocolate Kawałek

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    Ulubiony Niemiec-Whey

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

  • Proteccino (500g) - Ciemne Kruche Ciastko
    Proteccino (500g) - Ciemne Kruche Ciastko

    Dark Cookie Crumble

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa kawa mrożona z białkiem

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestsellery Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Vegan Protein Zero&lt;/tc&gt; (500g) - Ciemna czekolada z kokosem
    100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciemna czekolada z kokosem

    Dark Chocolate Kokos

    + 16

    100% Vegan Protein Zero (500g)

    Sugar-frees Veganes Protein

    Cena regularna
    € 20,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 20,90

    (€41,80/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; 30 &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Batonów (35g) - Czekolada
    <tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - Czekolada

    Czekolada

    + 7

    Protein 30 Protein Batonów (35g)

    30 % Protein, mało cukru

    Cena regularna
    € 1,19
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,19

    (€34,00/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey&lt;/tc&gt; Isolate ZERO (400g) - Czekolada
    100% <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Czekolada

    Czekolada

    + 1

    100% Whey Isolate ZERO (400g)

    Sugar-frees Napój izolat

    Cena regularna
    € 26,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 26,90

    (€67,25/1kg)

  • Proteccino (500g) - Bezkofeinowe Cappuccino
    Proteccino (500g) - Bezkofeinowe Cappuccino

    Kawa bezkofeinowa Cappuccino

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa kawa mrożona z białkiem

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Nowy
  • Nutty Bar (40g) - Mleczna czekolada z karmelem i pekanami
    Nutty Bar (40g) - Mleczna czekolada z karmelem i pekanami

    Mleko Karmelowe Pecan Chocolate

    + 1

    Nutty Bar (40g)

    Protein-Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€49,75/1kg)

  • Nutty Bar (12x40g) - Pekanowy Karmel Mleczna Czekolada
    Nutty Bar (12x40g) - Pekanowy Karmel Mleczna Czekolada

    Mleko Karmelowe Pecan Chocolate

    Nutty Bar (12x40g)

    Protein-Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Imperius (24x45g) - Czekoladowe Brownie
    Imperius (24x45g) - Czekoladowe Brownie

    Chocolate-Brownie

    Imperius (24x45g)

    36 % Protein - Low Sugar

    Cena regularna
    € 37,90
    Cena regularna
    € 47,76
    Cena sprzedaży
    € 37,90
  • 100% Izolat Roślinny (500g) - Kremowa Czekolada
    100% Izolat Roślinny (500g) - Kremowa Czekolada

    Creamy Chocolate

    + 2

    100% Izolat Roślinny (500g)

    Czysty roślinny Protein izolat

    Cena regularna
    € 19,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 19,90

    (€39,80/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;Protein Muesli&lt;/tc&gt; (2000g) - Ciasteczka &amp; Czekolada
    <tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - Ciasteczka & Czekolada

    Cookies & Chocolate

    + 6

    Protein Muesli (2000g)

    Power-müsli z zawartością białka do 43%

    Cena regularna
    € 27,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 27,90

    (€13,95/1kg)

    Vegan
  • 100% Mleko-&lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Mleczna Czekolada
    100% Mleko-<tc>Protein</tc> (500g) - Mleczna Czekolada

    Milky-Chocolate

    + 2

    100% Mleko-Protein (500g)

    Kremowe mlekoProtein

    Cena regularna
    € 25,00
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,00

    (€50,00/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; Baton proteinowy (12x100g) - Biała Czekolada Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (12x100g) - Biała Czekolada Crisp

    White Choc Crisp

    + 3

    ZENITH® 50 Baton proteinowy (12x100g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 39,48
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 39,48

    (€32,90/1kg)

  • &lt;tc&gt;Whey&lt;/tc&gt; ZERO (2270g) - &lt;tc&gt;Milk Chocolate&lt;/tc&gt;
    <tc>Whey</tc> ZERO (2270g) - <tc>Milk Chocolate</tc>

    Milk Chocolate

    + 1

    Whey ZERO (2270g)

    Ulubieniec NiemiecWhey

    Cena regularna
    € 99,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 99,90

    (€44,01/1kg)

  • Amazing Food (330g) - Mleczna Czekolada
    Amazing Food (330g) - Mleczna Czekolada

    Milk Chocolate

    + 2

    Amazing Food (330g)

    Zamiennik posiłku z Protein & kolagenem

    Cena regularna
    € 18,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 18,90

    (€57,27/1kg)

  • Hike Bar (60g) - Banan Czekolada &amp; Orzechy
    Hike Bar (60g) - Banan Czekolada & Orzechy

    Banana Choc & Nuts

    + 2

    Hike Bar (60g)

    Baton energetyczny na drogę.

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€33,17/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;Protein Muesli&lt;/tc&gt; (2000g) - &lt;tc&gt;White Chocolate Vanilla&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>

    White Chocolate Vanilla

    + 6

    Protein Muesli (2000g)

    Power-müsli z zawartością białka do 43%

    Cena regularna
    € 27,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 27,90

    (€13,95/1kg)

    Vegan
  • Nutty Bar (40g) - Ciemna Czekolada Orzechowa
    Nutty Bar (40g) - Ciemna Czekolada Orzechowa

    Dark Chocolate Orzech

    + 1

    Nutty Bar (40g)

    Protein-Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€49,75/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - &lt;tc&gt;White Chocolate Strawberry&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>

    White Chocolate Strawberry

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 109,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • Nutty Bar (12x40g) - Ciemna Czekolada Orzechowa
    Nutty Bar (12x40g) - Ciemna Czekolada Orzechowa

    Dark Chocolate Orzech

    Nutty Bar (12x40g)

    Protein-Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Müsli Fitness (2000g) - Czekolada
    Müsli Fitness (2000g) - Czekolada

    Chocolate

    + 2

    Müsli Fitness (2000g)

    High Protein Musli śniadaniowe

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€12,95/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Batoniki (12x100g) - Brownie Chocolate Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (12x100g) - Brownie Chocolate Crisp

    Brownie Chocolate Crisp

    + 3

    ZENITH® 50 Protein Batoniki (12x100g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 47,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 47,88

    (€39,90/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Pudding (300g) - Czekolada
    <tc>Protein</tc> Pudding (300g) - Czekolada

    Czekolada

    + 1

    Protein Pudding (300g)

    Kremowy budyń Protein z zawartością białka do 84%

    Cena regularna
    € 14,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 14,90

    (€49,67/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;White Chocolate Strawberry&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>

    White Chocolate Strawberry

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    Ulubiony Niemiec-Whey

    Cena regularna
    € 24,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • Hike Bar (12x60g) - Ciemna Czekolada
    Hike Bar (12x60g) - Ciemna Czekolada

    Dark Chocolate

    Hike Bar (12x60g)

    Baton energetyczny na drogę.

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€33,17/1kg)

    Vegan
  • 100% Kazeina &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; (2000g) - Czekolada
    100% Kazeina <tc>Protein</tc> (2000g) - Czekolada

    Czekolada

    + 2

    100% Kazeina Protein (2000g)

    Wolno uwalniający się Protein

    Cena regularna
    € 80,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 80,90

    (€40,45/1kg)

  • Hike Bar (60g) - Ciemna czekolada
    Hike Bar (60g) - Ciemna czekolada

    Dark Chocolate

    + 2

    Hike Bar (60g)

    Baton energetyczny na drogę.

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€33,17/1kg)

    Vegan
  • Instant Oats (2000g) - Czekolada
    Instant Oats (2000g) - Czekolada

    Czekolada

    + 4

    Instant Oats (2000g)

    Złożone węglowodany – energia w sekundach.

    Cena regularna
    € 14,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 14,90

    (€7,45/1kg)

    Vegan
  • Hike Bar (12x60g) - Banan Czekolada &amp; Orzechy
    Hike Bar (12x60g) - Banan Czekolada & Orzechy

    Banana Choc & Nuts

    + 1

    Hike Bar (12x60g)

    Baton energetyczny na drogę.

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€33,17/1kg)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - Biała czekolada
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - Biała czekolada

    Biała czekolada

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 109,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; Baton proteinowy (100g) - &lt;tc&gt;White Choc Crisp&lt;/tc&gt;
    <tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (100g) - <tc>White Choc Crisp</tc>

    White Choc Crisp

    + 2

    ZENITH® 50 Baton proteinowy (100g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 3,29
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 3,29

    (€32,90/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Baton (100g) - &lt;tc&gt;Stracciatella&lt;/tc&gt; Chrupiący
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (100g) - <tc>Stracciatella</tc> Chrupiący

    Stracciatella Chrupiący

    + 1

    ZENITH® 50 Protein Baton (100g)

    Baton wysokobiałkowy z 50g białka

    Cena regularna
    € 3,29
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 3,29

    (€2,74/1kg)

    Nowy
  • Masstodon (2000g) - Czekolada
    Masstodon (2000g) - Czekolada

    Czekolada

    + 2

    Masstodon (2000g)

    Wspiera efektywne budowanie masy

    Cena regularna
    € 46,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 46,90

    (€23,45/1kg)

  • Easy Gain (2000g) - Czekolada
    Easy Gain (2000g) - Czekolada

    Czekolada

    Easy Gain (2000g)

    Weight Gainer z Whey Protein

    Cena regularna
    € 34,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 34,90

    (€17,45/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - Biała czekolada
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Biała czekolada

    Biała czekolada

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    Ulubiony Niemiec-Whey

    Cena regularna
    € 44,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • Fitness Müsli (500g) - Czekolada
    Fitness Müsli (500g) - Czekolada

    Chocolate

    + 2

    Fitness Müsli (500g)

    High Protein Musli śniadaniowe

    Cena regularna
    € 6,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 6,90

    (€13,80/1kg)

    Vegan