-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada PistacjaBiały
Chocolate Pistacja+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Cookies & CreamCookies & Cream + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Bestsellery -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Blondie BrownieBlondie Brownie + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-Karmelowy
+ 2
Maxxers (24x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Cookies and CreamCookies & Cream + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Dark CookieDark Cookie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 39,42
(€54,75/1kg)
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Fudge Brownie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Podwójna Ciemna CzekoladaPodwójny
Dark Chocolate + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
-
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>White Choc Peanut Caramel Maxxers (24x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Karmel <tc>Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 23,90 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 23,90
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada KokosBiała Czekolada Kokos
+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestsellery -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Sernik z jagodamiBlueberry Cheesecake + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Orzech ziemnyPeanut Vegan 30Protein Batonów (24x35g)Vegan batonProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (18x40g) - Orzechowy KarmelPeanut Caramel + 2
Lava Bar Protein Baton (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Almond CookieCiasteczko migdałowe
+ 1
Vegan 30Protein Batonów (24x35g)Vegan batonProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 2
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Czekolada <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (16x45g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 1
ZENITH® 50 Protein Batoniki (16x45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Ciemna czekolada kokosDark Chocolate Kokos+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 2
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 27,49 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 27,49
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - <tc>Vanilla</tc>Vanilla + 1
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Kokosowy KarmelKokosowy Karmel
+ 1
Prococo® (24x48g)Coconut & Czekolada – czysta przyjemność- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
-
<tc>Wafix</tc> (24x39g) - Biały Orzechowy KarmelBiała czekolada z orzechami i karmelem
+ 1
Wafix (24x39g)High-
Protein Baton waflowy- Cena regularna
-
€ 30,48 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 30,48
-
<tc>Maxxers</tc> (12x49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 1
Maxxers (12x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€50,82/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - <tc>Peanut</tc>Peanut + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp ZENITH® 50 Baton proteinowy (16x45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>Protein</tc> & Nut (24x45g) - Pistacja Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Nut (24x45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 36,90 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 36,90
-
<tc>Maxxers</tc> (12x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>White Choc Peanut Caramel Maxxers (12x49g)High Protein . Niskocukrowy. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 16,56 - Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena sprzedaży
-
€ 16,56
Nowy -
<tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Biała Czekolada Kokos KarmelBiała czekolada kokosowy karmel
+ 1
Prococo® (24x48g)Coconut & Czekolada – czysta przyjemność- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Karmelowa CzekoladaCaramel Chocolate + 1
Softbite (12x50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - BananBanana + 1
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - Pekanowy Karmel Mleczna CzekoladaNutty Bar (12x40g)Mleko Karmelowe Pecan
Chocolate Protein -Baton orzechowy z chrupkością & mało cukru- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Imperius (24x45g) - Czekoladowe BrownieImperius (24x45g)Chocolate -Brownie36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 37,90 - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena sprzedaży
-
€ 37,90
-
<tc>Prookie</tc> (24x45g) - Czekoladowe ciastkoChocolate CiasteczkoProokie (24x45g)Low Sugar Protein -Batonik Cookie- Cena regularna
-
€ 23,90 - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena sprzedaży
-
€ 23,90
-
Proyogo® (24x49g) - Truskawkowy JogurtProyogo® (24x49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€46,73/1kg)
Nowy -
<tc>Wafix</tc> (24x39g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 1
Wafix (24x39g)High-
Protein Baton waflowy- Cena regularna
-
€ 30,48 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 30,48
-
<tc>Protein</tc> & Orzech (12x45g) - Pistacja Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Orzech (12x45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 27,48 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CytrynaCytryna
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (24x35g) - <tc>Coconut</tc>Coconut + 5
Protein 30Protein batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)