-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Cookies and CreamCookies & Cream + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 3
Maxxers (49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 1,38 - Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena sprzedaży
-
€ 1,38
Bestsellery -
<tc>Protein</tc> & Orzech (45g) - Pistacja-Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Orzech (45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>WyczyśćLemon Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Creatine</tc> Proszek Monohydrat (250g)Neutral Creatine Proszek Monohydrat (250g)Premium Kreatyna Monohydrat
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€79,60/1kg)
Vegan -
Skyr+ Zero (500g) - NeutralnySkyr+ Zero (500g)Neutralny
+ 1
21 g białka na porcję
- Cena regularna
-
€ 14,99 - Cena regularna
-
€ 22,90 - Cena sprzedaży
-
€ 14,99