-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - OwsiankaOwsianka
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Bestsellery Nowy -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - JagodaBlueberry + 8
Flavour Drops (50ml)Maksymalny smak, zero cukru
- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePumpkin Spice
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki" Brzoskwiniowa herbata z lodemWyczyśćLess Sweet - Peach Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Piaskowy BeżBeż piaskowca
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
Ashwagandha - 120 kapsułekAshwagandha120 kapsułek
Wsparcie jasności umysłu
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€306,15/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Baton (45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Phantasty (250g) - Biała Czekolada Kokos MigdałPhantasty (250g)Biała Czekolada Kokos Migdał
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Baton (45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Platinum Omega 3 - 60 kapsułekPlatinum Omega 360 kapsułek po 1150,6 mg każda
Wysokodawkowe Premium Omega 3
- Cena regularna
-
€ 10,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 10,90
(€135,40/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - Orzech ziemnyPeanut + 2
Vegan 30Protein Batonów (35g)Vegan batonikProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style IvoryKość słoniowa w stylu Leo
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
-
<tc>Protein</tc> Krem (200g) - PistacjaPistacja
Protein Krem (200g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€31,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Czekolada Edycja SpecjalnaBiała czekolada
+ 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - Almond CookieCiasteczko migdałowe
+ 2
Vegan 30Protein Batonów (35g)Vegan batonikProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate Whey Protein (300g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 15,59 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,59
(€51,97/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Orzech ziemnyPeanut Vegan 30Protein Batonów (24x35g)Vegan batonProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
Imperius (45g) - Czekoladowe BrownieImperius (45g)Chocolate -Brownie+ 2
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Clear Plant <tc>Protein</tc> ZERO (17g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>Clear PlantLemon Ice Tea Protein ZERO (17g)Vegan e,Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>100%Vanilla Ice Cream + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - Czekoladowe kawałkiChocolate -Chip+ 2
High Protein Pancake (450g)Bogaty w białko, niskocukrowy, bez wyrzutów sumienia
- Cena regularna
-
€ 15,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - <tc>Raspberry</tc>WyczyśćMalina
+ 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Bestsellery -
<tc>Softbite</tc> (50g) - Orzech ziemny KarmelPeanut Caramel + 2
Softbite (50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Kyanaite BlueNiebieski Kyanait
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
Clear Plant <tc>Protein</tc> ZERO (400g) - Brzoskwiniowa herbata mrożonaClear PlantPeach Iced Tea + 2
Protein ZERO (400g)Vegan e,Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Vegan -
Clear Plant <tc>Protein</tc> ZERO (400g) - <tc>Raspberry</tc>Clear PlantMalina
+ 2
Protein ZERO (400g)Vegan e,Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Vegan -
<tc>Creatine</tc> Monohydrat w proszku (500g)Neutral Creatine Monohydrat w proszku (500g)Premium Kreatyna Monohydrat
- Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,90
(€59,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
<tc>Softbite</tc> (50g) - Biała czekolada z pistacjamiBiała czekolada pistacjowa
+ 2
Softbite (50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€49,80/1kg)
Nowy -
Proteccino (500g) - <tc>Hazelnut Mocha</tc>Proteccino (500g)Hazelnut Mocha + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (18x40g) - Orzechowy KarmelPeanut Caramel + 2
Lava Bar Protein Baton (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki" <tc>Lemon Ice Tea</tc>WyczyśćMniej słodki -
Lemon Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - WiśniaWyczyśćCherry + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Kasza mannaKasza manna
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Nowy -
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - PaprykaPapryka
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - <tc>Coconut</tc>Coconut + 8
Flavour Drops (50ml)Maksymalny smak, zero cukru
- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Almond CookieCiasteczko migdałowe
+ 1
Vegan 30Protein Batonów (24x35g)Vegan batonProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Sernik z jagodami100%Sernik jagodowy
+ 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Ryżowy pudding (750g) - NeutralnyRyżowy pudding (750g)Neutral Pudding ryżowy bogaty w błonnik
- Cena regularna
-
€ 14,07 - Cena regularna
-
€ 14,90 - Cena sprzedaży
-
€ 14,07
Vegan