100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>
100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>
100% Whey Protein
Ten IronMaxx® Klasyka: idealna na co dzień, w sportowym stylu

IronMaxx® 100% Whey Protein jest jednym z najpopularniejszych koktajli proteinowych Budowanie mięśni, regeneracja I Fazy ​​dietyZawiera do 80% białka, kompletny profil aminokwasów (w tym BCAA I EAA) i kremowy smak sprawiają, że jest to idealny dodatek do codziennej rutyny fitness.

Dzięki szybsze wchłanianie składników odżywczych, doskonała rozpuszczalność I Sugar-freeprzepis r To przekonuje ProteinWstrząsaj w każdym calu. Ciesz się różnorodnością pysznych smaków – bez grudek, kremowych, łatwych w przygotowaniu – i doświadcz najwyższej jakości dla treningu, budowania mięśni i świadomego odżywiania.

Fakty

  • Wysoka dawka i skuteczność: Nasz Whey Protein (serwatka)Protein) jest idealnym suplementem diety dla Twojego Proteinbogate życie codzienne.
  • Budowa i utrzymanie masy mięśniowej: ProteinUdowodniono, że wspomagają utrzymanie i wzrost masy mięśniowej – są idealne w trakcie treningu i regeneracji.
  • Niezrównany smak: Dostępne w wielu pysznych wariantach, o doskonałej rozpuszczalności – całkowicie bez grudek.
  • Przygotowanie z uwzględnieniem obniżonej kaloryczności: Zalecenie: Zamiast mleka wymieszaj z wodą – dla uzyskania kremowej konsystencji bez zbędnych kalorii.
  • Low Sugar: Doskonale nadaje się zarówno do fazy budowania masy mięśniowej i mięśniowej, jak i do fazy diety i definiowania sylwetki.
  • Premium Aminogram: Pełny profil aminokwasów, obejmujący BCAA i EAA dla maksymalnej skuteczności.
  • Czysta formuła: Bez konserwantów, bez aspartamu, słodzone glikozydami stewiolowymi ze stewii i sukralozą.
  • Wyprodukowano w Niemczech: Najwyższa jakość* i bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny.

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (91%) (zawiera emulgator (lecytyny)), mocno odtłuszczony proszek kakaowy (5,5%), aromat, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa, guma celulozowa), substancja słodząca (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii).

Może zawierać śladowe ilości JAJKO, SOJA, GLUTEN, ŁUBIN I RYBA.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

Na 100 gNa 50 g
energia 1618 kJ/383 kcal 809 kJ/191 kcal
Tłuszcze 6,5 g 3,3 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 3,9 g 1,9 g
węglowodany 10 gramów 5,0 g
w tym cukier 8,5 g 4,2 g
Protein 72 gramy 36 gramów
Sól 0,87 g 0,44 g

Aminokwasy na 100 g

Izoleucyna*4206 mg
Leucyna*7781 mg
Lizyna*6239 mg
Walin*3996 mg
Fenyloalanina*2383 mg
Treonina*4557 mg
Metionina*1472 mg
Tryptofan*1262 mg
Glutamina11567 mg
Asparagina7361 mg
Arginina2173 mg
Prolina3505 mg
Seryna3645 mg
Alanina3435 mg
Glicyna1332 mg
Tyrozyna2243 mg
Histydyna1402 mg
Cysteina1472 mg

*Niezbędne aminokwasy

wlot

Zalecenia dotyczące przygotowania i spożycia

Do miski wsyp 50 g proszku (ok. 4 czubate łyżki stołowe) i zalej 250 ml zimnej wody, po czym potrząsaj przez 20 sekund.

Pić do 4 porcji dziennie. Zaleca się spożywać przed uprawianiem sportu lub zawodami, bezpośrednio po treningu i przed snem.

Ogłoszenie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, chroniąc od ciepła, wilgoci i światła słonecznego. ProteinPrzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są ważne.

Banner
Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>
Ten artykuł
100% Whey Protein (300g) - Milk Chocolate
Milk Chocolate, 300g
Cena regularna
€ 15,59
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 15,59

(€51,97/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Głęboka czerń
Shaker (700ml) - Głęboka czerń
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Sour Green Apple</tc>
SqueeZero (65ml) - Sour Green Apple
Sour Green Apple, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie unterstützt das Designer Whey den Muskelaufbau?

Designer Whey liefert hochwertiges Protein, das den Muskelaufbau unterstützt. Es sorgt für eine optimale Versorgung mit den nötigen Aminosäuren, fördert die Regeneration nach dem Training und unterstützt den Wiederaufbau und das Wachstum von Muskelgewebe.

Wie viel Protein enthält eine Portion Designer Whey?

Eine Portion Designer Whey enthält in der Regel etwa 20 bis 25 Gramm Protein. Diese Menge ist ideal, um den Muskelaufbau zu unterstützen und die Trainingsregeneration zu fördern.

Für wen ist dieses Produkt nicht geeignet?

Designer Whey ist nicht geeignet für Personen mit Milchproteinallergien oder Laktoseintoleranz. Ebenso sollten Veganer oder Menschen, die aus gesundheitlichen Gründen ihren Proteinkonsum einschränken müssen, alternative Produkte wählen. Bei Unsicherheiten sollte immer ein Arzt konsultiert werden.

Enthält das Whey Zuckerzusätze?

Je nach Geschmacksrichtung kann Designer Whey geringe Mengen Zucker oder Süßstoffe enthalten. Für detaillierte Informationen sollten Sie das Zutaten- und Nährwertetikett auf der Verpackung konsultieren.

Dodatkowe informacje

¹ Zawartość białka może wynosić do 80% w zależności od rodzaju

² BCAA i EAA są naturalnymi składnikami białka serwatkowego