-
<tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - Czekoladowe kawałkiChocolate -Chip+ 2
High Protein Pancake (450g)Bogaty w białko, niskocukrowy, bez wyrzutów sumienia
- Cena regularna
-
€ 15,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - NeutralnyNeutral + 2
High Protein Pancake (450g)Bogaty w białko, niskocukrowy, bez wyrzutów sumienia
- Cena regularna
-
€ 15,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - WaniliaVanilla + 2
High Protein Pancake (450g)Bogaty w białko, niskocukrowy, bez wyrzutów sumienia
- Cena regularna
-
€ 15,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pancake 1.0 - 1000g- <tc>Vanilla</tc>Vanilla Protein Pancake 1.0- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€28,90/1kg)