-
Proteccino (500g) - CappuccinoProteccino (500g)Cappuccino + 8
Kremowa
Protein Mrożona Kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery -
Proteccino (500g) - CzekoladaProteccino (500g)Chocolate + 8
Kremowa
Protein Mrożona Kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery -
Proteccino (500g) - Biała Czekolada MochaProteccino (500g)Biała czekolada Mocha
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Proteccino (500g)Vanilla Chai Latte + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - Pumpkin Spice MacchiatoProteccino (500g)Pumpkin Spice Macchiato + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - <tc>Hazelnut Mocha</tc>Proteccino (500g)Hazelnut Mocha + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - Ciemne Kruche CiastkoProteccino (500g)Dark Cookie Crumble
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery Nowy -
Proteccino (500g) - Bezkofeinowe CappuccinoProteccino (500g)Kawa bezkofeinowa Cappuccino
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy