Nowości i produkty limitowane

Sortuj według:
Wybrano

100 produkty

100 produkty

Sortuj
Sortuj

100 produkty

  • <tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - Owsianka
    <tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - Owsianka

    Owsianka

    + 1

    Protein Saszetki śniadaniowe (60g)

    Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut

    Cena regularna
    € 2,33
    Cena regularna
    € 2,99
    Cena sprzedaży
    € 2,33
    Nowy
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Owsianka
    <tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Owsianka

    Owsianka

    + 2

    Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)

    Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut

    Cena regularna
    € 23,30
    Cena regularna
    € 29,90
    Cena sprzedaży
    € 23,30
    Bestsellery Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Lody czekoladowe
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody czekoladowe

    Lody czekoladowe

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Lody Pistacjowe
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody Pistacjowe

    Lody pistacjowe

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Lody z kawałkami ciasteczek
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Lody z kawałkami ciasteczek

    Ciastko z lodami

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Vegan Protein Zero&lt;/tc&gt; (500g) - Cynamonowy Churro
    100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Cynamonowy Churro

    Cynamonowy Churro

    + 16

    100% Vegan Protein Zero (500g)

    Sugar-frees Veganbiałko

    Cena regularna
    € 20,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 20,90

    (€41,80/1kg)

    Bestsellery Nowy Vegan
  • &lt;tc&gt;Cream Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Pieczarki w śmietanie
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanie

    Śmietana z pieczarkami

    + 4

    Cream Protein (500g)

    Idealny do gotowania i pieczenia

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Cream Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Trufla
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - Trufla

    Trufle

    + 4

    Cream Protein (500g)

    Idealny do gotowania i pieczenia

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt; Bites (24x46g) - &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt;-Truskawka
    <tc>Matcha</tc> Bites (24x46g) - <tc>Matcha</tc>-Truskawka

    Matcha-Truskawka

    Matcha Bites (24x46g)

    Matcha meets Protein – idealna przekąska

    Cena regularna
    € 54,96
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 54,96

    (€49,78/1kg)

    Nowy
  • Proyogo® (24x49g) - Truskawkowy Jogurt
    Proyogo® (24x49g) - Truskawkowy Jogurt

    Jogurt truskawkowy

    Proyogo® (24x49g)

    Batonik bogaty w białko z kremowym

    Cena regularna
    € 54,96
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 54,96

    (€46,73/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (50g) - Biała czekolada z pistacjami
    <tc>Softbite</tc> (50g) - Biała czekolada z pistacjami

    Biała czekolada pistacjowa

    + 2

    Softbite (50g)

    17g białka. 5g błonnika.

    Cena regularna
    € 2,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,49

    (€49,80/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt; Bites (46g) - &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt;-Truskawka
    <tc>Matcha</tc> Bites (46g) - <tc>Matcha</tc>-Truskawka

    Matcha-Truskawka

    Matcha Bites (46g)

    Matcha spotyka białko – idealna przekąska

    Cena regularna
    € 2,29
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,29

    (€49,78/1kg)

    Nowy
  • Proyogo® (49g) - Jogurt truskawkowy
    Proyogo® (49g) - Jogurt truskawkowy

    Jogurt truskawkowy

    Proyogo® (49g)

    Batonik bogaty w białko z kremowym

    Cena regularna
    € 2,29
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,29

    (€50,89/1kg)

    Nowy
  • Wyczyść &lt;tc&gt;Whey&lt;/tc&gt; Isolate ZERO (400g) - Arbuz
    Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Arbuz

    Arbuz

    + 16

    Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g)

    Sugar-free Limonada proteinowa

    Cena regularna
    € 26,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 26,90

    (€67,25/1kg)

    Nowy
  • Wyczyść &lt;tc&gt;Whey&lt;/tc&gt; Isolate ZERO (400g) - Miodowa Zielona Herbata
    Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Miodowa Zielona Herbata

    Herbata zielona z miodem

    + 16

    Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g)

    Sugar-free Limonada proteinowa

    Cena regularna
    € 26,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 26,90

    (€67,25/1kg)

    Nowy
  • Light Sauce (285ml) - Wędzone BBQ
    Light Sauce (285ml) - Wędzone BBQ

    Smoky BBQ

    + 2

    Light Sauce (285ml)

    Intensywny smak, mniej cukru.

    Cena regularna
    € 4,66
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 4,66
    Nowy
  • Light Sauce (285ml) - Miód Musztardowy
    Light Sauce (285ml) - Miód Musztardowy

    Miodowo-musztardowy

    + 2

    Light Sauce (285ml)

    Intensywny smak, mniej cukru.

    Cena regularna
    € 4,66
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 4,66
    Nowy
  • Lekki sos (285ml) - Sos do burgerów
    Lekki sos (285ml) - Sos do burgerów

    Sos do burgerów

    + 2

    Lekki sos (285ml)

    Intensywny smak, mniej cukru.

    Cena regularna
    € 4,66
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 4,66
    Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Cynamonowe Płatki Śniadaniowe
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Cynamonowe Płatki Śniadaniowe

    Cynamonowe płatki śniadaniowe

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 30,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 30,90

    (€61,80/1kg)

    Nowy
  • 2 kcal Spray olejowy (200ml) - Neutralny
    2 kcal Spray olejowy (200ml) - Neutralny

    Neutralny

    + 1

    2 kcal Spray olejowy (200ml)

    Spray olejowy z tylko 2 kcal

    Cena regularna
    € 5,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,49

    (€27,45/1l)

    Nowy Vegan
  • 2 kcal Spray olejowy (200ml) - Masło
    2 kcal Spray olejowy (200ml) - Masło

    Masło

    + 1

    2 kcal Spray olejowy (200ml)

    Spray olejowy z tylko 2 kcal

    Cena regularna
    € 5,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,49

    (€27,45/1l)

    Nowy Vegan
  • Kawałki (150g) - Truskawka
    Kawałki (150g) - Truskawka

    Truskawka

    + 5

    Kawałki (150g)

    Mniej cukru. Więcej smaku.

    Cena regularna
    € 9,77
    Cena regularna
    € 10,99
    Cena sprzedaży
    € 9,77
    Nowy Vegan
  • Kawałki (150g) - &lt;tc&gt;Salted Caramel&lt;/tc&gt;
    Kawałki (150g) - <tc>Salted Caramel</tc>

    Salted Caramel

    + 5

    Kawałki (150g)

    Mniej cukru. Więcej smaku.

    Cena regularna
    € 9,77
    Cena regularna
    € 10,99
    Cena sprzedaży
    € 9,77
    Nowy Vegan
  • Kawałki (150g) - &lt;tc&gt;Fudge Brownie&lt;/tc&gt;
    Kawałki (150g) - <tc>Fudge Brownie</tc>

    Fudge Brownie

    + 5

    Kawałki (150g)

    Mniej cukru. Więcej smaku.

    Cena regularna
    € 9,77
    Cena regularna
    € 10,99
    Cena sprzedaży
    € 9,77
    Nowy Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Orzechowy Raj
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Orzechowy Raj

    Orzech laskowy

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii

    Cena regularna
    € 5,32
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 5,32
    Nowy Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Salted Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>

    Salted Caramel

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii

    Cena regularna
    € 5,32
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 5,32
    Nowy Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Ciemna czekolada
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Ciemna czekolada

    Dark Chocolate

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii

    Cena regularna
    € 5,32
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 5,32
    Nowy Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Pumpkin Spice
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin Spice

    Pumpkin Spice

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii

    Cena regularna
    € 5,32
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 5,32
    Nowy Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Vanilla Dream&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>

    Wanilia

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii

    Cena regularna
    € 5,32
    Cena regularna
    € 5,99
    Cena sprzedaży
    € 5,32
    Nowy Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Stracciatella&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Stracciatella</tc>

    Stracciatella

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    Ulubiony-Whey Niemiec

    Cena regularna
    € 30,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 30,90

    (€61,80/1kg)

    Nowy
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Cynamonowe Churro
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Cynamonowe Churro

    Cinnamon Churro

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Bestsellery Nowy
  • Proteccino (300g) - smak cappuccino
    Proteccino (300g) - smak cappuccino

    Cappuccino

    + 1

    Proteccino (300g)

    Kremowy Protein Mrożona kawa

    Cena regularna
    € 18,00
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 18,00

    (€60,00/1kg)

    Nowy
  • Proteccino (300g) - Smak Chococcino
    Proteccino (300g) - Smak Chococcino

    Chococcino

    + 1

    Proteccino (300g)

    Kremowy Protein Mrożona kawa

    Cena regularna
    € 18,00
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 18,00

    (€60,00/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Shaker&lt;/tc&gt; (700ml) - Przytulna Czerwień
    <tc>Shaker</tc> (700ml) - Przytulna Czerwień

    Przytulny Czerwony

    + 18

    Shaker (700ml)

    Klasyk na każdą okazję

    Cena regularna
    € 4,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 4,90

    (€7,00/1l)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;IronMaxx Cup&lt;/tc&gt; V4.0 (1200ml) - Leo-Style Czarny
    <tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style Czarny

    Czarny w stylu Leo

    + 11

    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)

    Stylowy kubek na trening i na co dzień

    Cena regularna
    € 19,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 19,90
  • &lt;tc&gt;IronMaxx Cup&lt;/tc&gt; V4.0 (1200ml) - Leo-Style Ivory
    <tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style Ivory

    Kość słoniowa w stylu Leo

    + 11

    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)

    Stylowy kubek na trening i na co dzień

    Cena regularna
    € 19,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 19,90
  • &lt;tc&gt;IronMaxx Cup&lt;/tc&gt; V4.0 (1200ml) - Leo-Style Różany
    <tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style Różany

    Róża w stylu Leo

    + 11

    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)

    Stylowy kubek na trening i na co dzień

    Cena regularna
    € 19,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 19,90
    Nowy
  • &lt;tc&gt;Maxxers&lt;/tc&gt; (49g) - Biała czekolada, pistacja, karmel
    <tc>Maxxers</tc> (49g) - Biała czekolada, pistacja, karmel

    Biała czekolada pistacjowa karmel

    + 3

    Maxxers (49g)

    Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.

    Cena regularna
    € 2,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,49

    (€50,82/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;IronMaxx Cup&lt;/tc&gt; V4.0 (1200ml) - &lt;tc&gt;Whey&lt;/tc&gt; Biały
    <tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - <tc>Whey</tc> Biały

    Whey Biały

    + 11

    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)

    Stylowy kubek na trening i na co dzień

    Cena regularna
    € 15,48
    Cena regularna
    € 19,90
    Cena sprzedaży
    € 15,48
  • TrueBar® (12x45g) - Czekolada Migdał
    TrueBar® (12x45g) - Czekolada Migdał

    Czekoladowy Migdał

    TrueBar® (12x45g)

    Białkowa przyjemność na każdą chwilę

    Cena regularna
    € 27,48
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 27,48

    (€50,89/1kg)

    Nowy