100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Cynamonowy Churro
100% Vegan Protein Zero
Roślinna moc: Twoje Veganes białko dla maksymalnej wydajności

Z IronMaxx® 100% Vegan Protein Zero otrzymujesz najwyższej jakości roślinne źródło białka – całkowicie bez składników pochodzenia zwierzęcego. Z rozpuszczalnością do 74% Protein, i kremowym smakiem, ten shake jest idealnym towarzyszem dla Twoich celów fitness.

Unikalna kombinacja czterech wysokiej jakości roślinnych Protein dostarcza pełny profil aminokwasowy łącznie ze wszystkimi BCAA & EAA. Bez cukru, bez grudek i wszechstronny w użyciu – doskonały Vegan proszek Protein do treningu, diety i świadomego odżywiania.

Fakty

  • IronMaxx® Vegan Protein Zero – wysoko skoncentrowany Veganproszek Protein dla twojego roślinnego, bogatego w białko dnia codziennego.
  • 4-komponentowyProtein: Pea Protein , koncentrat ryżowyProtein, kiełki chleba świętojańskiegoProtein & konopieProtein dla zrównoważonego zaopatrzenia.
  • High Protein: Do 74% białka na 100 g – wspiera budowę mięśni i ich utrzymanie.
  • Bez cukru: 0 g cukru w gotowym do picia shake'u – idealny na fazy diety & definicji.
  • Optymalna rozpuszczalność: Bez grudek, kremowy & doskonale mieszalny nawet bez mleka.
  • Pełny profil aminokwasowy: Z wszystkimi BCAA & EAA dla maksymalnej efektywności.

Składniki

Mieszanka białek (92%) (białko grochu, białko bobu, mąka z nasion słonecznika, białko ryżu, białko z nasion konopi), aromat, cynamon (1,7%), stabilizator (mączka guar), sól, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii).

Może zawierać śladowe ilości GLUTENU, JAJ, SOI, MLEKA i ŁUBINU .

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 30 g
Energia 1666 kJ / 395 kcal 500 kJ / 118 kcal
Tłuszcz 7,7 g 2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nienasycone 1,8 g 0,5 g
Węglowodany 4,9 g 1,5 g
w tym cukry 2,9 g 0,9 g
Białko 74 g 22 g
Sól 2,9 g 0,87 g

Aminokwasy na 100 g

Izoleucyna**3409 mg
Leucyna**6299 mg
Lizyna**5039 mg
Walina**3853 mg
Fenyloalanina**3927 mg
Treonina**2742 mg
Metionina**815 mg
Tryptofan**815 mg
Glutamina13116 mg
Asparagina8225 mg
Arginina6669 mg
Prolina3335 mg
Serina3853 mg
Alanina3260 mg
Glicyna3112 mg
Tyrozyna2742 mg
Histydyna1853 mg
Cysteina889 mg

** Niezbędne aminokwasy

Sposób przyjmowania

Przygotowanie: 30 g proszku (ok.3 czubate łyżki stołowe) z 300 ml zimnej wody wlej do shakera i wstrząsaj przez 20 sekund.

Zalecenia dotyczące spożycia: Pij 1–4 porcje dziennie, najlepiej przed lub po treningu albo przed snem.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Cynamonowy Churro
Ten artykuł
100% Vegan Protein Zero (500g) - Cynamonowy Churro
Cynamonowy Churro, 500g
Cena regularna
€ 20,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 20,90

(€41,80/1kg)

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt Matowy
Shaker (700ml) - Antracyt Matowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich meinen Drink zu?

Mische 30 g Pulver mit 300 ml kaltem Wasser und schüttle den Mixbecher 20 Sekunden lang kräftig.

Wie viele Drinks bekomme ich aus einer Packung?

Eine 500-g-Packung ergibt 16 vollständige Drinks mit jeweils 30 g Pulver.

Enthält das Pulver Soja?

Soja wird nicht als Zutat verwendet. Spuren von Soja können jedoch enthalten sein – das Produkt ist deshalb nicht als sojafrei zu verstehen.

Ist mein Drink zuckerfrei?

Ja.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.
² Bei Zubereitung nach Anleitung.
³ Kann Spuren von Soja enthalten.