Czekolada

Sortuj według:
najczęściej kupowane

86 produkty

86 produkty

Sortuj
Sortuj

86 produkty

  • 100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
    100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>

    Dubai Chocolate Style

    + 6

    100% Whey Protein (30g)

    Ulubieniec NiemiecWhey

    Cena regularna
    € 2,25
    Cena regularna
    € 2,89
    Cena sprzedaży
    € 2,25
    Bestsellery
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Baton (40g) - &lt;tc&gt;White Almond Coconut&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>

    White Almond Coconut

    + 7

    Lava Bar Protein Baton (40g)

    Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem

    Cena regularna
    € 2,19
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,19

    (€54,75/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Dubai Chocolate Style&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>

    Dubai Chocolate Style

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Bestsellery
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (30g) - Cynamonowe Churro
    100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - Cynamonowe Churro

    Cinnamon Churro

    + 6

    100% Whey Protein (30g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 2,25
    Cena regularna
    € 2,89
    Cena sprzedaży
    € 2,25
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Banan Czekolada
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Banan Czekolada

    Banana-Chocolate

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (30g) - &lt;tc&gt;Chocolate Mousse&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>

    Chocolate Mousse

    + 6

    100% Whey Protein (30g)

    Ulubieniec NiemiecWhey

    Cena regularna
    € 2,25
    Cena regularna
    € 2,89
    Cena sprzedaży
    € 2,25
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Biała Czekolada Pistacja
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada Pistacja

    Biały Chocolate Pistacja

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Niskocukrowy, High Protein baton z kremowym nadzieniem

    Cena regularna
    € 13,32
    Cena regularna
    € 23,88
    Cena sprzedaży
    € 13,32
    Bestsellery
  • 100% &lt;tc&gt;Vegan Protein Zero&lt;/tc&gt; (500g) - Czekolada Karmel
    100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Czekolada Karmel

    Chocolate-Karmel

    + 16

    100% Vegan Protein Zero (500g)

    Sugar-freejest Veganto Protein

    Cena regularna
    € 20,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 20,90

    (€41,80/1kg)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Vegan Protein Zero&lt;/tc&gt; (500g) - Ciemna czekolada
    100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciemna czekolada

    Dark Chocolate

    + 16

    100% Vegan Protein Zero (500g)

    Sugar-freejest Veganto Protein

    Cena regularna
    € 20,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 20,90

    (€41,80/1kg)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Mus czekoladowy
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Mus czekoladowy

    Chocolate Mousse

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    Ulubiony NiemiecWhey

    Cena regularna
    € 24,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Milk Chocolate&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Milk Chocolate</tc>

    Milk Chocolate

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    Ulubiony Niemiec-Whey

    Cena regularna
    € 25,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Flavour Drops&lt;/tc&gt; (50ml) - Czekolada
    <tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - Czekolada

    Czekolada

    + 8

    Flavour Drops (50ml)

    Maksymalny smak, zero cukru

    Cena regularna
    € 5,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,99

    (€119,80/1l)

    Vegan
  • Proteccino (500g) - Czekolada
    Proteccino (500g) - Czekolada

    Chocolate

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa Protein Mrożona Kawa

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestsellery
  • &lt;tc&gt;Vegan&lt;/tc&gt; 30 &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Batonów (35g) - Czekolada
    <tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - Czekolada

    Czekolada

    + 2

    Vegan 30 Protein Batonów (35g)

    Veganbatonik Proteinz 30% białka

    Cena regularna
    € 1,19
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,19

    (€34,00/1kg)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Czekoladowe Ciastko
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Czekoladowe Ciastko

    Chocolate Cookie

    + 34

    100% Whey Protein (500g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 24,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • &lt;tc&gt;Vegan&lt;/tc&gt; 30 &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Batonów (24x35g) - Czekolada
    <tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Czekolada

    Czekolada

    + 1

    Vegan 30 Protein Batonów (24x35g)

    Veganbaton Proteinz 30% białka

    Cena regularna
    € 28,56
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,56

    (€34,00/1kg)

    Vegan
  • Proteccino (500g) - Biała Czekolada Mocha
    Proteccino (500g) - Biała Czekolada Mocha

    Biała czekolada Mocha

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa kawa mrożona z białkiem

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Podwójna Ciemna Czekolada
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Podwójna Ciemna Czekolada

    Podwójny Dark Chocolate

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein baton z kremowym nadzieniem

    Cena regularna
    € 13,32
    Cena regularna
    € 23,88
    Cena sprzedaży
    € 13,32
  • 100% &lt;tc&gt;Vegan Protein Zero&lt;/tc&gt; (500g) - Ciasto z kawałkami czekolady i orzeszkami ziemnymi
    100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciasto z kawałkami czekolady i orzeszkami ziemnymi

    Peanut-Chocolate Cookie Dough

    + 16

    100% Vegan Protein Zero (500g)

    Sugar-freejest Veganto Protein

    Cena regularna
    € 20,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 20,90

    (€41,80/1kg)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (30g) - &lt;tc&gt;Milk Chocolate&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>

    Milk Chocolate

    + 6

    100% Whey Protein (30g)

    Ulubieniec NiemiecWhey

    Cena regularna
    € 2,89
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,89

    (€96,33/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Biała Czekolada Kokos
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada Kokos

    Biała Czekolada Kokos

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein baton z kremowym nadzieniem

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

    Bestsellery
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; 30 &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Batonów (24x35g) - Czekolada
    <tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Czekolada

    Czekolada

    + 5

    Protein 30 Protein Batonów (24x35g)

    30 % Protein, mało cukru

    Cena regularna
    € 28,56
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,56

    (€34,00/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Baton (45g) - Brownie Chocolate Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Brownie Chocolate Crisp

    Brownie Chocolate Crisp

    + 5

    ZENITH® 50 Protein Baton (45g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€44,22/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Baton (45g) - Biała Czekolada Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Biała Czekolada Crisp

    White Choc Crisp

    + 5

    ZENITH® 50 Protein Baton (45g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€44,22/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Krem (250g) - Biała Czekolada Edycja Specjalna
    <tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Czekolada Edycja Specjalna

    Biała czekolada

    + 2

    Protein Krem (250g)

    High Protein, Niskocukrowy smarowidło do chleba

    Cena regularna
    € 5,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,99

    (€23,96/1kg)

  • Imperius (45g) - Czekoladowe Brownie
    Imperius (45g) - Czekoladowe Brownie

    Chocolate-Brownie

    + 2

    Imperius (45g)

    36 % Protein - Low Sugar

    Cena regularna
    € 1,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 1,99

    (€44,22/1kg)

  • &lt;tc&gt;High Protein&lt;/tc&gt; Pancake (450g) - Czekoladowe kawałki
    <tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - Czekoladowe kawałki

    Chocolate-Chip

    + 2

    High Protein Pancake (450g)

    Bogaty w białko, niskocukrowy, bez wyrzutów sumienia

    Cena regularna
    € 15,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 15,90

    (€35,33/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Czekolada &lt;tc&gt;Salted Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Czekolada <tc>Salted Caramel</tc>

    Chocolate Salted Caramel

    Proteino (12x30g)

    Niskocukrowy, High Protein baton z kremowym nadzieniem

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

  • Proteccino (500g) - Czekolada
    Proteccino (500g) - Czekolada

    Chocolate

    + 8

    Proteccino (500g)

    Kremowa Protein Mrożona kawa

    Cena regularna
    € 28,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Batoniki (16x45g) - Biała Czekolada Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (16x45g) - Biała Czekolada Crisp

    White Choc Crisp

    + 1

    ZENITH® 50 Protein Batoniki (16x45g)

    High Protein Baton z 50g białka

    Cena regularna
    € 31,84
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 31,84

    (€44,22/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Ciemna czekolada kokos
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Ciemna czekolada kokos

    Dark Chocolate Kokos

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Niskocukrowy, High Protein baton z kremowym nadzieniem

    Cena regularna
    € 23,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

  • Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g) - Czekolada
    Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g) - Czekolada

    Czekolada

    + 1

    Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g)

    30 % Protein, mało cukru

    Cena regularna
    € 5,89
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,89

    (€28,05/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - &lt;tc&gt;Chocolate Mousse&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>

    Chocolate Mousse

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 44,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • Phantasty (250g) - Orzechowa Czekoladowa Kruszynka
    Phantasty (250g) - Orzechowa Czekoladowa Kruszynka

    Nutty Choc Chip

    + 3

    Phantasty (250g)

    Sugar-frees, Niskokaloryczny proszek smakowy

    Cena regularna
    € 18,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 18,90

    (€75,60/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Krem (250g) - Choc Almond
    <tc>Protein</tc> Krem (250g) - Choc Almond

    Czekolada Migdałowa

    + 2

    Protein Krem (250g)

    High Protein, Niskocukrowy smarowidło do chleba

    Cena regularna
    € 5,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,99

    (€23,96/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein Muesli&lt;/tc&gt; (550g) - Ciasteczka &amp; Czekolada
    <tc>Protein Muesli</tc> (550g) - Ciasteczka & Czekolada

    Cookies & Chocolate

    + 5

    Protein Muesli (550g)

    Power-müsli z zawartością białka do 43%

    Cena regularna
    € 7,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 7,99

    (€14,53/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Krem (250g) - Biała Choc Crisp
    <tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Choc Crisp

    White Choc Crisp

    + 2

    Protein Krem (250g)

    High Protein, Niskocukrowy smarowidło do chleba

    Cena regularna
    € 5,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 5,99

    (€23,96/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - Biała czekolada &lt;tc&gt;Strawberry&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Biała czekolada <tc>Strawberry</tc>

    White Chocolate Strawberry

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 44,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - &lt;tc&gt;Milk Chocolate&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Milk Chocolate</tc>

    Milk Chocolate

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    UlubionyWhey Niemiec

    Cena regularna
    € 44,90
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein Muesli&lt;/tc&gt; (550g) - &lt;tc&gt;White Chocolate Vanilla&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>

    White Chocolate Vanilla

    + 5

    Protein Muesli (550g)

    Power-müsli z zawartością białka do 43%

    Cena regularna
    € 7,99
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 7,99

    (€14,53/1kg)

    Vegan