-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>100%Dubai Chocolate Style + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>100%Dubai Chocolate Style + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - Cynamonowe Churro100%Cinnamon Churro + 6
Whey Protein (30g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Banan Czekolada100%Banana-Chocolate + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada PistacjaBiały
Chocolate Pistacja+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Czekolada Karmel100%Chocolate -Karmel+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciemna czekolada100%Dark Chocolate + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Mus czekoladowy100%Chocolate Mousse + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - CzekoladaCzekolada
+ 8
Flavour Drops (50ml)Maksymalny smak, zero cukru
- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
Proteccino (500g) - CzekoladaProteccino (500g)Chocolate + 8
Kremowa
Protein Mrożona Kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery -
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - CzekoladaCzekolada
+ 2
Vegan 30Protein Batonów (35g)Vegan batonikProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Czekoladowe Ciastko100%Chocolate Cookie + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CzekoladaCzekolada
+ 1
Vegan 30Protein Batonów (24x35g)Vegan batonProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
Proteccino (500g) - Biała Czekolada MochaProteccino (500g)Biała czekolada Mocha
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Podwójna Ciemna CzekoladaPodwójny
Dark Chocolate + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Ciasto z kawałkami czekolady i orzeszkami ziemnymi100%Peanut-Chocolate Cookie Dough + 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free jestVegan toProtein - Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada KokosBiała Czekolada Kokos
+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestsellery -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Baton (45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Baton (45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Czekolada Edycja SpecjalnaBiała czekolada
+ 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
Imperius (45g) - Czekoladowe BrownieImperius (45g)Chocolate -Brownie+ 2
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - Czekoladowe kawałkiChocolate -Chip+ 2
High Protein Pancake (450g)Bogaty w białko, niskocukrowy, bez wyrzutów sumienia
- Cena regularna
-
€ 15,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Czekolada <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
Proteccino (500g) - CzekoladaProteccino (500g)Chocolate + 8
Kremowa
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (16x45g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 1
ZENITH® 50 Protein Batoniki (16x45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Ciemna czekolada kokosDark Chocolate Kokos+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g) - CzekoladaProtein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g)Czekolada
+ 1
30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 5,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,89
(€28,05/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Phantasty (250g) - Orzechowa Czekoladowa KruszynkaPhantasty (250g)Nutty Choc Chip
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Choc AlmondCzekolada Migdałowa
+ 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - Ciasteczka & CzekoladaCookies & Chocolate + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Choc CrispWhite Choc Crisp + 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Biała czekolada <tc>Strawberry</tc>100%White Chocolate Strawberry + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>White Chocolate Vanilla + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan