<tc>Softbite</tc> batony

Sortuj według:
najczęściej kupowane

4 produkty

4 produkty

Sortuj
Sortuj

4 produkty

  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (50g) - Karmelowa Czekolada
    <tc>Softbite</tc> (50g) - Karmelowa Czekolada

    Caramel Chocolate

    + 2

    Softbite (50g)

    17g białka. 5g błonnika.

    Cena regularna
    € 2,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,49

    (€49,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (50g) - Orzech ziemny Karmel
    <tc>Softbite</tc> (50g) - Orzech ziemny Karmel

    Peanut Caramel

    + 2

    Softbite (50g)

    17g białka. 5g błonnika.

    Cena regularna
    € 2,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,49

    (€49,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (50g) - Biała czekolada z pistacjami
    <tc>Softbite</tc> (50g) - Biała czekolada z pistacjami

    Biała czekolada pistacjowa

    + 2

    Softbite (50g)

    17g białka. 5g błonnika.

    Cena regularna
    € 2,49
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 2,49

    (€49,80/1kg)

    Nowy
  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (12x50g) - Biała czekolada z pistacjami
    <tc>Softbite</tc> (12x50g) - Biała czekolada z pistacjami

    Biała czekolada pistacjowa

    Softbite (12x50g)

    17g białka. 5g błonnika.

    Cena regularna
    € 29,88
    Cena regularna
    € 0,00
    Cena sprzedaży
    € 29,88

    (€49,80/1kg)

    Nowy