-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Cookies and CreamCookies & Cream + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Fudge Brownie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>100%Dubai Chocolate Style + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Cynamonowe Churro100%Cinnamon Churro + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery Nowy -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>100%Dubai Chocolate Style + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Orzechowy KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - Cynamonowe Churro100%Cinnamon Churro + 6
Whey Protein (30g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>100%Vanilla Ice Cream + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Banan Czekolada100%Banana-Chocolate + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Karmel <tc>Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>New York Cheesecake</tc> Styl (Edycja Specjalna)100%New York Cheesecake + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>French Vanilla</tc>100%French Vanilla + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Krem bananowy100%Banana Cream + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - Dark CookieDark Cookie + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Honey Cereal</tc>100%Honey Cereal + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Mus czekoladowy100%Chocolate Mousse + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Speculoos</tc>100%Speculoos + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Cookies and CreamCookies & Cream + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
Bestsellery -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Dark Cookie <tc>Salted Caramel</tc>100%Dark Cookies Salted Caramel + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€28,78/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Ciasteczka & Śmietanka100%Cookies & Cream + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Baton (40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 7
Lava Bar Protein Baton (40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 1,22 - Cena regularna
-
€ 2,19 - Cena sprzedaży
-
€ 1,22
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Czekoladowe Ciastko100%Chocolate Cookie + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 24,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Dark CookieDark Cookie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 39,42
(€54,75/1kg)
Bestsellery -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Kremowa Pistacja (Edycja Specjalna)100%Kremowa pistacja
+ 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>100%Vanilla Ice Cream + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Poppy Seed Cheesecake</tc>100%Poppy Seed Cheesecake + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>Fudge Brownie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Lemon Yoghurt</tc>100%Lemon Yoghurt + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>French Vanilla</tc>100%French Vanilla + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Karmel <tc>Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 23,90 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 23,90
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Peach Raspberry</tc> (Edycja Specjalna)100%White Peach Raspberry + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Latte Macchiato</tc>100%Latte Macchiato + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Czekoladowe Brownie Fudge100%Chocolate Brownie Fudge + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate Whey Protein (300g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 15,59 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,59
(€51,97/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>100%Vanilla Ice Cream + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Strawberry</tc>100%Strawberry + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)