Cooking <tc>Protein</tc> Plant (500g) - <tc>Cream</tc>
Koken Protein Plant
IronMaxx® Cooking Protein Plant – Het eiwitrijke Cream-alternatief voor koken & genieten

IronMaxx® Cooking Protein Plant is een Vegane en Proteinrijke alternatief voor klassieke kookCream, dat ideaal is voor een bewuste voeding. De receptuur is gebaseerd op hoogwaardige soja-eiwitisolaat en overtuigt door een romige consistentie met tegelijkertijd een verminderd vetgehalte.

Met 37 g eiwit per portie dragen de aanwezige Proteinen bij aan een toename van spiermassa . Dankzij de Neutrale smaak kan het product veelzijdig worden ingezet – of het nu gaat om koken, bakken of verfijnen van hartige en zoete gerechten. De eenvoudige bereiding maakt Cooking Protein Plant tot een praktische oplossing in het dagelijks leven.

Feiten

  • Vegane Alternatief: Plantaardige vervanger voor klassieke kookCream
  • High Protein: 37 g eiwit per portie ondersteunt de spieropbouw
  • Met soja-eiwitisolaat: Hoogwaardige plantaardige Proteinbron
  • Neutrale Smaak: Veelzijdig inzetbaar voor zoete en hartige gerechten
  • Vetarm: Minder vet dan traditionele kookCream
  • Eenvoudige bereiding: Snel gemengd en ideaal voor koken en bakken

Ingrediënten

SOJAeiwitisolaat (89%), zonnebloemoliepoeder (zonnebloemolie, glucosestroop, gemodificeerd zetmeel), aroma, zout, stabilisator (guargom).

Kan sporen bevatten van GLUTEN, EIEREN, MELK en LUPINE.

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

Per 100 g poeder Per bereide portie¹
Energie 1660 kJ / 393 kcal 830 kJ / 196 kcal
Vet 7,8 g 3,9 g
waarvan verzadigde vetzuren 0,7 g 0,3 g
Koolhydraten 5,6 g 2,8 g
waarvan suikers 1,7 g 0,9 g
Eiwit 75 g 37 g
Zout 2,8 g 1,4 g

¹Bereiding volgens aanbeveling van 50 g poeder en 350 ml water

Inname

Bereiding: 50 g poeder (ca.5 volle eetlepels) met 350 ml water in een mengbeker doen en ongeveer 20 seconden schudden. Voor bijzonder romige resultaten bij het koken, verhitten tot maximaal 60 °C.

Opslag: Beschermd tegen warmte, vocht en zonlicht bewaren.

Opmerking: Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk.

Vaak samen gekocht

Haal het beste uit je training met deze productcombinaties

Cooking <tc>Protein</tc> Plant (500g) - <tc>Cream</tc>
Dit artikel
Cooking Protein Plant (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 17,27
Normale prijs
€ 25,90
Verkoopprijs
€ 17,27

(€34,54/1kg)

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
2 kcal Olie Spray (200ml) - Boter
2 kcal Olie Spray (200ml) - Boter
Boter, 200ml
Normale prijs
€ 5,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 5,49

(€27,45/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Maxxers (49g) - Melk Choc Pistache Karamel
Melkchocolade Pistache Karamel, 49g
Normale prijs
€ 2,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00