2 kcal Olie Spray (200ml) - Boter
IronMaxx® 2 kcal Olie Spray - Caloriearme oliespray voor vetarme bereiding

IronMaxx® 2 kcal Olie Spray is een praktische kookspray op basis van raapzaadolie met een fijne botersmaak – ideaal voor bakken, braden en grillen. Dankzij de fijne sprayfunctie kan de olie gelijkmatig en zuinig worden gedoseerd.

Met slechts 2 kcal per portie is de spray perfect voor een caloriearm dieet. De hittebestendige formule (tot 210 °C) en de Vegane receptuur maken de Olie Spray tot een veelzijdige keukenhulp voor dagelijks gebruik.

Fakten

  • Laag in calorieën: Slechts 2 kcal per portie (0,25 ml)
  • Fijne dosering: Gelijkmatige verstuiving voor gecontroleerd gebruik
  • Veelzijdig inzetbaar: Ideaal voor bakken, braden en grillen
  • Hittebestendig: Geschikt voor temperaturen tot 210 °C
  • Vegan: Plantaardige formule op basis van raapzaadolie
  • Botersmaak: Voor aromatische smaak zonder extra calorieën

Ingrediënten

Geraffineerde raapzaadolie (97%), emulgator (lecithine), boteraroma.

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

Per 100 ml Per portie¹
Energie 3330 kJ / 810 kcal 8 kJ / 2 kcal
Vet 90 g < 0,5 g
waarvan verzadigde vetzuren 7,2 g 0 g
waarvan enkelvoudig onverzadigde vetzuren 55 g 0,1 g
waarvan meervoudig onverzadigde vetzuren 28 g 0 g
Koolhydraten 0 g 0 g
waarvan suikers 0 g 0 g
Eiwit 0 g 0 g
Zout 0 g 0 g

¹1 portie = 0,25 ml (1/4 sec.Spraystoot)

Inname

Toepassing: Voor gebruik goed schudden. Spuit vanaf ca. 20–30 cm afstand op de pan of het voedsel.

Opslag: Droog en onder 25 °C bewaren. Beschermen tegen zonlicht.

Opmerking: Houder staat onder druk. Kan bij verhitting barsten. Uit de buurt houden van hitte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet in open vuur spuiten.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

2 kcal Olie Spray (200ml) - Boter
Dit artikel
2 kcal Olie Spray (200ml) - Boter
Boter, 200ml
Normale prijs
€ 5,49
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 5,49

(€27,45/1l)

Proteccino (500g) - <tc>Cappuccino</tc>
Proteccino (500g) - Cappuccino
Cappuccino, 500g
Normale prijs
€ 28,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - <tc>Peanut Caramel</tc>
Maxxers (24x49g) - Peanut Caramel
Pinda-karamel, 24x49g
Normale prijs
€ 33,12
Normale prijs
€ 59,76
Verkoopprijs
€ 33,12

(€28,16/1kg)

Contact Image
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Transparant-Blauw
Shaker (700ml) - Transparant-Blauw
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie verwende ich das Oil Spray?

Schüttle die Dose vor Gebrauch und sprühe aus etwa 20 cm Entfernung eine dünne Schicht auf die kalte Pfanne, Backform oder das Lebensmittel. Erhitze das Kochgeschirr erst anschließend; sprühe nicht auf heiße Oberflächen oder in offene Flammen.

Hat jeder Sprühstoß nur 2 kcal?

Nur ein kurzer Sprühstoß von etwa ¼ Sekunde entspricht einer Portion mit 2 kcal. Bei längerem Sprühen verwendest du entsprechend mehr Öl.

Wie heiß darf ich das Öl erhitzen?

Das Öl ist bis 210 °C hitzebeständig. Diese Temperaturangabe gilt für das Öl, nicht für die unter Druck stehende Sprühdose.

Ist das Oil Spray vegan?

Ja. Die Rezeptur ist vegan und basiert auf Rapsöl

Ergänzende Angaben

¹ Eine Portion entspricht 0,25 ml, etwa einem ¼-sekündigen Sprühstoß. Längeres Sprühen erhöht die verwendete Ölmenge und damit die Kalorien.