-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestseller -
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>Matcha + 1
Iced Matcha Latte (400g)High Protein Matcha Latte - Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Bestseller -
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - KersKers
+ 10
SqueeZero (65ml)Pure verfrissing – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 4,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,99
(€76,77/1l)
Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Dark Chocolate</tc>Dark Chocolate + 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Hazelnoot BlissHazelnoot
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>Vanille
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
NieuwVegan -
Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Proteccino (500g)Vanilla Chai Latte + 8
Romiger
Protein IJskoffie- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePompoenkruid
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
NieuwVegan -
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Caramel Chocolate</tc>Caramel Chocolate + 1
Softbite (12x50g)17g Protein. 5g Fiber.
- Normale prijs
-
€ 29,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)