Top Nieuwigheden/Innovaties

Sorteren op:
best verkopende

10 producten

10 producten

Soort
Soort

10 producten

  • <tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>

    Cream

    + 4

    Cream Protein (500g)

    Ideal for cooking and baking

    Normale prijs
    € 25,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Iced Matcha Latte&lt;/tc&gt; (400g) - &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt;
    <tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>

    Matcha

    + 1

    Iced Matcha Latte (400g)

    High Protein Matcha Latte

    Normale prijs
    € 26,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 26,90

    (€67,25/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;SqueeZero&lt;/tc&gt; (65ml) - Kers
    <tc>SqueeZero</tc> (65ml) - Kers

    Kers

    + 10

    SqueeZero (65ml)

    Pure verfrissing – nul suiker, nul calorieën

    Normale prijs
    € 4,99
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 4,99

    (€76,77/1l)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Dark Chocolate&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Dark Chocolate</tc>

    Dark Chocolate

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën

    Normale prijs
    € 5,32
    Normale prijs
    € 5,99
    Verkoopprijs
    € 5,32
    Nieuw Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Hazelnoot Bliss
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Hazelnoot Bliss

    Hazelnoot

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën

    Normale prijs
    € 5,32
    Normale prijs
    € 5,99
    Verkoopprijs
    € 5,32
    Nieuw Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Vanilla Dream&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>

    Vanille

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën

    Normale prijs
    € 5,32
    Normale prijs
    € 5,99
    Verkoopprijs
    € 5,32
    Nieuw Vegan
  • Proteccino (500g) - &lt;tc&gt;Vanilla Chai Latte&lt;/tc&gt;
    Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>

    Vanilla Chai Latte

    + 8

    Proteccino (500g)

    Romiger Protein IJskoffie

    Normale prijs
    € 28,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - Pumpkin Spice
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin Spice

    Pompoenkruid

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën

    Normale prijs
    € 5,32
    Normale prijs
    € 5,99
    Verkoopprijs
    € 5,32
    Nieuw Vegan
  • &lt;tc&gt;SqueeBarista&lt;/tc&gt; (65ml) - &lt;tc&gt;Salted Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>

    Salted Caramel

    + 4

    SqueeBarista (65ml)

    Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën

    Normale prijs
    € 5,32
    Normale prijs
    € 5,99
    Verkoopprijs
    € 5,32
    Nieuw Vegan
  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (12x50g) - &lt;tc&gt;Caramel Chocolate&lt;/tc&gt;
    <tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Caramel Chocolate</tc>

    Caramel Chocolate

    + 1

    Softbite (12x50g)

    17g Protein. 5g Fiber.

    Normale prijs
    € 29,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 29,88

    (€49,80/1kg)