-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - ChocoladeChocolade
+ 5
Protein Muesli (550g)Krachtmuesli met tot 43% eiwit
- Normale prijs
-
€ 7,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 24
Whey Protein (2350g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 109,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Pure Dark Cocoa</tc>100%Pure Dark Cocoa + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 24,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Repen (16x45g) - <tc>Brownie Chocolate Crisp</tc>Brownie Chocolate Crisp + 2
ZENITH® 50 Protein Repen (16x45g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 31,84 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Vanille Choc Chunk100%Vanille
Chocolate Brok+ 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - <tc>Dark Cookie</tc> CrumbleProteccino (500g)Dark Cookie Crumble+ 8
Romige
Protein Iced Coffee- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestseller Nieuw -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Dark Chocolate</tc> Kokosnoot100%Dark Chocolate Kokosnoot+ 16
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free Vegan Protein
- Normale prijs
-
€ 20,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (35g) - ChocoladeChocolade
+ 7
Protein 30Protein Repen (35g)30%
Protein een beetje suiker- Normale prijs
-
€ 1,19 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
100% <tc>Whey</tc> Isolaat ZERO (400g) - Chocolade100%Chocolade
+ 1
Whey Isolaat ZERO (400g)Sugar-free geïsoleerde drank
- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
Proteccino (500g) - Decaf CappuccinoProteccino (500g)Decaf Cappuccino
+ 8
Romige
Protein Iced Coffee- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nieuw -
Nutty Bar (40g) - Pecannoot Karamel Melk <tc>Chocolate</tc>Nutty Bar (40g)Pecankaramelmelk
Chocolate + 1
Protein - Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€49,75/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - Pecannoten Karamel Melk <tc>Chocolate</tc>Nutty Bar (12x40g)Pecankaramelmelk
Chocolate + 1
Protein - Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Imperius (24x45g) - <tc>Chocolate</tc> BrownieImperius (24x45g)Chocolate -Brownie+ 2
36%
Protein -Low Sugar - Normale prijs
-
€ 37,90 - Normale prijs
-
€ 47,76 - Verkoopprijs
-
€ 37,90
-
100% Isolaat Plant (500g) - <tc>Creamy Chocolate</tc>100% Isolaat Plant (500g)Creamy Chocolate + 2
Puur plantaardig
Protein Isoleren- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
(€39,80/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>Cookies & Chocolate</tc>Cookies & Chocolate + 6
Protein Muesli (2000g)Krachtmuesli met tot 43% eiwit
- Normale prijs
-
€ 27,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
100% Melk-<tc>Protein</tc> (500g) - Melkachtig <tc>Chocolate</tc>100% Melk-Melkachtig
Chocolate + 2
Protein (500g)Romige melk
Protein - Normale prijs
-
€ 25,00 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,00
(€50,00/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - White <tc>Chocolate</tc> CrispWhite Choc Crisp + 3
ZENITH® 50 Protein Reep (12x100g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 39,48 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 39,48
(€32,90/1kg)
-
<tc>Whey</tc> ZERO (2270g) - <tc>Milk Chocolate</tc>Milk Chocolate + 1
Whey ZERO (2270g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 99,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 99,90
(€44,01/1kg)
-
Amazing Food (330g) - Melk <tc>Chocolate</tc>Amazing Food (330g)Milk Chocolate + 2
Maaltijdvervanger
Protein & Collageen- Normale prijs
-
€ 18,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 18,90
(€57,27/1kg)
-
Hike Bar (60g) - Banaan Choc & NotenHike Bar (60g)Banaan Choc & Noten
+ 2
Powerbar voor onderweg.
- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€33,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>White Chocolate Vanilla + 6
Protein Muesli (2000g)Krachtmuesli met tot 43% eiwit
- Normale prijs
-
€ 27,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
Nutty Bar (40g) - <tc>Dark Chocolate</tc> NotNutty Bar (40g)Dark Chocolate Moer+ 1
Protein - Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€49,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>100%White Chocolate Strawberry + 24
Whey Protein (2350g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 109,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
Nutty Bar (12x40g) - <tc>Dark Chocolate</tc> NotenNutty Bar (12x40g)Dark Chocolate Moer+ 1
Protein - Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€49,75/1kg)
-
Fitness Muesli (2000g) - <tc>Chocolate</tc>Fitness Muesli (2000g)Chocolate + 2
High Protein Muesli voor het ontbijt- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€12,95/1kg)
Vegan -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - <tc>Brownie Chocolate Crisp</tc>Brownie Chocolate Crisp + 3
ZENITH® 50 Protein Reep (12x100g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 47,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 47,88
(€39,90/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pudding (300g) - ChocoladeChocolade
+ 1
Protein Pudding (300g)Romiger
Protein - Pudding met tot wel 84% eiwit- Normale prijs
-
€ 14,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 14,90
(€49,67/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>100%White Chocolate Strawberry + 34
Whey Protein (500g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 24,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
Hike Bar (12x60g) - <tc>Dark Chocolate</tc>Hike Bar (12x60g)Dark Chocolate + 2
Powerbar voor onderweg.
- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan -
100% Caseïne <tc>Protein</tc> (2000g) - Chocolade100% CaseïneChocolade
+ 2
Protein (2000g)Langzame afgifte
Protein - Normale prijs
-
€ 80,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 80,90
(€40,45/1kg)
-
Hike Bar (60g) - <tc>Dark Chocolate</tc>Hike Bar (60g)Dark Chocolate + 2
Powerbar voor onderweg.
- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€33,17/1kg)
Vegan -
Instant Oats (2000g) - ChocoladeInstant Oats (2000g)Chocolade
+ 4
Complexe koolhydraten – energie in seconden.
- Normale prijs
-
€ 14,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 14,90
(€7,45/1kg)
Vegan -
Hike Bar (12x60g) - Banaan Choc & NotenHike Bar (12x60g)Bananen Choc & Noten
+ 2
Powerbar voor onderweg.
- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€33,17/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - Witte chocolade100%Witte chocolade
+ 24
Whey Protein (2350g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 109,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (100g) - <tc>White Choc Crisp</tc>White Choc Crisp + 4
ZENITH® 50 Protein Reep (100g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 3,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 3,29
(€32,90/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (100g) - <tc>Stracciatella</tc> CrispStracciatella Knapperig+ 4
ZENITH® 50 Protein Reep (100g)High
Protein reep met 50g eiwit- Normale prijs
-
€ 3,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 3,29
(€2,74/1kg)
Nieuw -
Masstodon (2000g) - ChocoladeMasstodon (2000g)Chocolade
+ 2
Ondersteunt effectieve massaopbouw
- Normale prijs
-
€ 46,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 46,90
(€23,45/1kg)
-
Easy Gain (2000g) - ChocoladeEasy Gain (2000g)Chocolade
Weight Gainer metWhey Protein - Normale prijs
-
€ 34,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 34,90
(€17,45/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Witte chocolade100%Witte chocolade
+ 28
Whey Protein (900g)Germany's Favorite Whey favoriet
Whey - Normale prijs
-
€ 44,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Fitness Muesli (500g) - <tc>Chocolate</tc>Fitness Muesli (500g)Chocolate + 2
High Protein Muesli voor het ontbijt- Normale prijs
-
€ 6,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 6,90
(€13,80/1kg)
Vegan