100% Isolaat Plant (500g) - <tc>Creamy Chocolate</tc>
100% ISO-fabriek
Puur soja-eiwit - ruim 80% eiwit, nauwelijks suiker, perfect oplosbaar

IronMaxx® Soja-eiwitisolaat - Veganistisch eiwitpoeder met tot wel 80% eiwit en maximaal 2% suiker. Met complete Aminozuurprofiel Inclusief BCAA's en EAA's, ondersteunt het Spieropbouw, -onderhoud en -regeneratie. Het lost klontvrij op in water of plantaardige dranken en laat geen nasmaak achter.

In variëteiten zoals Banaan, hazelnoot en chocoladeRomige smaak, laag suikergehalte en veganistisch. Zonder aspartaam ​​en gezoet met stevia.

Feiten

  • Eiwitrijk: Tot 80% eiwit, maximaal 2% suiker.
  • Aminozuurprofiel: Met BCAA's en EAA's voor spieropbouw.
  • Suikerarm: Ideaal voor dieet- en spierdefinitiefasen.
  • Smaak: Banaan, hazelnoot en chocolade - romig en zonder nasmaak.
  • Schoon en veganistisch: Vrij van aspartaam ​​en palmolie.

Ingrediënten

Eiwitmengsel (87%)Soja-eiwitisolaat), magere cacaopoeder, aroma, MCT-olie, verdikkingsmiddel: guargom; zoetstoffen: sucralose, steviolglycosiden uit stevia.

Voedingswaarden

Voedingsinformatie

per 100 gper portie (30 g)
energie1533 kJ460 kJ
Energie (kcal)362 kcal109 kcal
Vet4,2 g1,3 g
hierbij: verzadigde vetzuren2,6 g0,8 g
koolhydraten3,9 g1,2 g
waarvan suiker2,0 g0,6 g
Voedingsvezels3,8 g1,1 g
eiwit75,3 g22,6 g
Zout (natrium*2,5)2,62 g0,79 g

inname

30 g poeder/300 ml water
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% Isolaat Plant (500g) - <tc>Creamy Chocolate</tc>
Dit artikel
100% Isolaat Plant (500g) - Creamy Chocolate
Creamy Chocolate, 500g
Normale prijs
€ 19,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 19,90

(€39,80/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Donkerblauw
Shaker (700ml) - Donkerblauw
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Repen (24x35g) - <tc>Cookies & Cream</tc>
Protein 30 Protein Repen (24x35g) - Cookies & Cream
Cookies & Cream, 24x35g
Normale prijs
€ 28,56
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 28,56

(€34,00/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL <tc>Dosing Spoon</tc> (30cm) - Roze
XXL Dosing Spoon (30cm) - Roze
30 cm, Roze
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90
Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viele Shakes bekomme ich aus einer Dose?

Eine 500-g-Dose ergibt 16 vollständige Shakes mit jeweils 30 g Pulver.

Ist das Proteinpulver vegan?

Ja. Die Eiweißquelle ist pflanzliches Sojaeiweißisolat.

Ist der fertig gemixte Shake zuckerfrei?

Ja. Mit 30 g Pulver und 300 ml Wasser zubereitet ist der Shake zuckerfrei, bezogen auf 100 ml

Welche Allergene sind enthalten?

Das Pulver enthält Soja. Es kann Spuren von Gluten, Ei, Milch und Lupinen enthalten.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.


² Zuckerfrei mit Wasser zubereitet.