-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - OostersOosters
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Fitnesschips voor voeding, training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
Krea7 Superalkaline - 180 TablettenKrea7 Superalkaline180 tabletten
+ 1
Premium 7-componenten creatine
- Normale prijs
-
€ 57,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 57,90
(€144,64/1kg)
-
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,32 - Normale prijs
-
€ 5,99 - Verkoopprijs
-
€ 5,32
Nieuw Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Aardbei100%Strawberry + 28
Whey Protein (900g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 44,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Witte Choc Pistache KaramelWitte Choc Pistache Karamel
+ 3
Maxxers (49g)Hoog
Protein . Laag in suiker. 100%Smaak .- Normale prijs
-
€ 2,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
Nieuw -
<tc>Magnesium</tc> - 130 capsules130 capsules van elk 767 mg
Magnesium 300 mg
Magnesium per capsule- Normale prijs
-
€ 16,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 16,90
(€169,34/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Cookies & Cream</tc>100%Cookies & Cream + 6
Whey Protein (30g)Germany's Favorite Whey - Normale prijs
-
€ 2,89 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Repen (18x40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 4
Lava Bar Protein Repen (18x40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 21,96 - Normale prijs
-
€ 39,42 - Verkoopprijs
-
€ 21,96
-
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>Lemon Ice Tea + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - Perzik IJstheePeach Iced Tea + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
Rijstpap (2000g) - <tc>Neutral</tc>Rijstpap (2000g)Neutral Vezelrijke rijstpudding
- Normale prijs
-
€ 30,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 30,90
(€15,45/1kg)
Vegan -
Collageenreep (40g) - <tc>Raspberry</tc>Collageenreep (40g)Framboos
+ 2
Snackrepen voor huid en haar
- Normale prijs
-
€ 1,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 1,99
(€49,75/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Chocolate</tc> <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel + 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Koekjes en Room100%Cookies & Cream + 28
Whey Protein (900g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 44,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Chunked (150g) - <tc>Salted Caramel</tc>Chunked (150g)Salted Caramel + 5
Minder suiker. Meer
Smaak .- Normale prijs
-
€ 9,77 - Normale prijs
-
€ 10,99 - Verkoopprijs
-
€ 9,77
Nieuw Vegan -
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - RozeRoos
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stijlvolle mok voor training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 15,48 - Normale prijs
-
€ 19,90 - Verkoopprijs
-
€ 15,48
Nieuw -
Proteccino (500g) - <tc>Chocolate</tc>Proteccino (500g)Chocolate + 8
Romiger
Protein IJskoffie- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (16x45g) - Wit <tc>Chocolate</tc> CrispWhite Choc Crisp + 2
ZENITH® 50 Protein Reep (16x45g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 31,84 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>Creatine</tc> Creapure® Sticks (30x3,4g)Neutral Creatine Creapure® Sticks (30x3,4g)Creatinepoeder, voorgedoseerd 2GO
- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
(€195,10/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Donkere Choc KokosDark Chocolate Kokosnoot+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>French Vanilla</tc>100%French Vanilla + 24
Whey Protein (2350g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 109,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (10x60g) - Rijstpap met melkMelkrijst
+ 2
Protein Ontbijt Sachets (10x60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 23,30 - Normale prijs
-
€ 29,90 - Verkoopprijs
-
€ 23,30
Nieuw -
<tc>Creatine Powder</tc> Monohydraat (250g)Neutral Creatine Powder Monohydraat (250g)Premium creatine monohydraat
- Normale prijs
-
€ 19,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,90
(€79,60/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> & Nut (45g) - Pistache-Witte ChocPistache Witte Choc
Protein & Nut (45g)High Protein Notenstaaf- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (100g) - <tc>Brownie Chocolate Crisp</tc>Brownie Chocolate Crisp + 4
ZENITH® 50 Protein Reep (100g)High Protein Repen met 50 g eiwit- Normale prijs
-
€ 3,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 3,99
(€39,90/1kg)
-
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - <tc>Green Apple</tc>Green Apple + 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Repen (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 4
Lava Bar Protein Repen (18x40g)Protein Repen met een smeltende kern.- Normale prijs
-
€ 27,49 - Normale prijs
-
€ 39,42 - Verkoopprijs
-
€ 27,49
-
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (60g) - PapHavermoutpap
+ 1
Protein Ontbijt Sachets (60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 2,33 - Normale prijs
-
€ 2,99 - Verkoopprijs
-
€ 2,33
Nieuw -
<tc>Clear Whey Isolate Zero</tc> (400g) - WatermeloenWatermeloen
+ 16
Clear Whey Isolate Zero (400g)Sugar-free Protein Limonade- Normale prijs
-
€ 26,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Nieuw -
Chunked (150g) - AardbeiChunked (150g)Aardbei
+ 5
Minder suiker. Meer
Smaak .- Normale prijs
-
€ 9,77 - Normale prijs
-
€ 10,99 - Verkoopprijs
-
€ 9,77
Nieuw Vegan -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Reep Multipack (6x35g) - ChocoladeChocolade
+ 1
Protein 30Protein Reep Multipack (6x35g)30%
Protein een beetje suiker- Normale prijs
-
€ 5,89 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,89
(€28,05/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - DonkerblauwDonkerblauw
+ 18
Shaker (700ml)De klassieker voor elke gelegenheid
- Normale prijs
-
€ 4,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruffelTruffel
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 25,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nieuw -
<tc>High Protein Potato Chips</tc> (60g) - Sour Cream & UiZure room en ui
+ 2
High Protein Potato Chips (60g)Fitnesschips voor voeding, training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 28
Whey Protein (900g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 44,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>Protein</tc> & Amandel (45g) - Amandel Dubbele KaramelDubbele amandelkaramel
Protein & Amandel (45g)Knapperige amandelen, romige karamel
- Normale prijs
-
€ 1,69 - Normale prijs
-
€ 2,29 - Verkoopprijs
-
€ 1,69
-
<tc>Creatine Powder</tc> Monohydraat (750g)Neutral Creatine Powder Monohydraat (750g)Premium creatine monohydraat
- Normale prijs
-
€ 45,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 45,90
(€61,20/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Pure Dark Cocoa</tc>100%Pure Dark Cocoa + 28
Whey Protein (900g)Germany's Favorite Whey
- Normale prijs
-
€ 44,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - AntracietAntraciet
+ 2
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml)Stijlvolle mok voor training en het dagelijks leven
- Normale prijs
-
€ 15,48 - Normale prijs
-
€ 19,90 - Verkoopprijs
-
€ 15,48
-
2 kcal Olie Spray (200ml) - <tc>Neutral</tc>2 kcal Olie Spray (200ml)Neutral + 1
Olie spray met slechts 2 kcal
- Normale prijs
-
€ 5,49 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,49
(€27,45/1l)
Nieuw Vegan