<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Truffel
Cream Protein
IronMaxx® Cream Protein – Het eiwitrijke Cream-alternatief voor koken & Genieten

De IronMaxx® Cream Protein combineert romige smaak met krachtige Proteinpower – perfect voor jouw fitnesskeuken en een bewuste voeding. Met 76% eiwit, 60% minder vet en zonder toegevoegde suiker is het het slimme alternatief voor klassieke Cream. Gewoon met melk mengen, aan warme gerechten toevoegen en genieten!

Of het nu voor hartige sauzen, romige soepen of heerlijke ovenschotels is – de Cream Protein zorgt voor volle smaak en een aangename consistentie, zonder schuldgevoel. Ideaal voor sporters, figuurbewusten of iedereen die hun gerechten een Proteinrijke en vetarme boost wil geven. Met IronMaxx® breng je genot en functionaliteit in perfecte balans – koken was nog nooit zo makkelijk!

Feiten

  • Hoog Proteingehalte: Met 76 g Protein per 100 g is dit IronMaxx® Cream Protein een uitstekende eiwitbron voor spieropbouw en -behoud.
  • Veelzijdig inzetbaar: Perfect om mee te koken en bakken – of het nu in sauzen, ovenschotels of soepen, is, het Protein om te koken geeft je gerechten een romige textuur met meerwaarde.
  • Vetarm: Bereid bevat het Cream Protein tot 60% minder vet dan traditionele kookCream – ideaal voor een caloriearm dieet.
  • Zonder toegevoegde suiker: Vrij van toegevoegde suiker* – voor een uitgebalanceerd, bewust dieet.
  • Met lactase: Bevat lactase voor de afbraak van lactose – goed verteerbaar, zelfs bij lactose-intolerantie.
  • *BEVAT VAN NATURE UIT SUIKER – 100 g gebruiksklare Cream Protein bevat 60% minder vet dan een traditionele kook Cream met 10% vet

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat (MELK) (86%) (bevat emulgator (lecithinen)), Calciumcaseïnaat (MELK) (bevat emulgator (lecithinen)), Creampoeder (9%), aroma, zout, gist-extract, truffelgranulaat (0,2%).

Kan sporen bevatten van EI, SOJA, GLUTEN en LUPINE.

Voedingswaarden

Voedingswaardetabel

Per 100 g Per 100 g bereid Per bereide portie¹
Energie1675 kJ / 396 kcal491 kJ / 116 kcal982 kJ / 233 kcal
Vet8,0 g2,6 g5,1 g
waarvan onverzadigde vetzuren4,9 g1,6 g3,3 g
Koolhydraten6,9 g3,6 g7,1 g
waarvan suikers5,8 g3,3 g6,5 g
Eiwit74 g20 g39 g
Zout1,9 g0,53 g1,1 g

¹Bereiding volgens aanbeveling van 50 g poeder, 75 ml melk (1,5% vet) en 75 ml water

Aminozuren per 100 g:

Isoleucine**3917 mg
Leucine**7094 mg
Lysine**5912 mg
Valine**4138 mg
Fenylalanine**2808 mg
Threonine**3843 mg
Methionine**1700 mg
Tryptofaan**1109 mg
Glutamine13228 mg
Asparagine6208 mg
Arginine2217 mg
Proline5395 mg
Serine3769 mg
Alanine2808 mg
Glycine1256 mg
Tyrosine2882 mg
Histidine1626 mg
Cysteïne1109 mg

** Essentiële aminozuren

Inname

Bereiding: 50 g poeder (ca.4 volle eetlepels), 75 ml melk (1,5% vet) en 75 ml water in de mengbeker doen en 20 seconden schudden. Voor een dikke consistentie kort laten zwellen. Bij het koken niet boven 60 °C verhitten.

Opslag: Beschermd tegen warmte, vocht en zonlicht bewaren.

Opmerking: Buiten het bereik van kleine kinderen houden.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Truffel
Dit artikel
Cream Protein (500g) - Truffel
Truffel, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antraciet Mat
Shaker (700ml) - Antraciet Mat
Normale prijs
€ 4,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Normale prijs
€ 25,90
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - <tc>Peanut Caramel</tc>
Maxxers (49g) - Peanut Caramel
Pinda-karamel, 49g
Normale prijs
€ 1,38
Normale prijs
€ 2,49
Verkoopprijs
€ 1,38

(€28,16/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Normale prijs
€ 4,99
Normale prijs
€ 0,00
Verkoopprijs
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
Totale prijs:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich IronMaxx® Sahne Protein zu?

Gib 50 g Pulver, 75 ml Milch (1,5 % Fett) und 75 ml kaltes Wasser in einen Mixbecher. Schüttle die Mischung 20 Sekunden lang kräftig. Für eine dickflüssigere Konsistenz lass sie vor dem Einrühren kurz quellen.

Kann ich IronMaxx® Sahne Protein für warme Speisen verwenden?

Ja, aber die Temperatur darf zu keinem Zeitpunkt 60 °C überschreiten. Lass warme Speisen vor dem Einrühren auf maximal 60 °C abkühlen. Auch nach dem Einrühren gilt diese Temperaturgrenze: Nicht über 60 °C erhitzen und nicht aufkochen.

Eignet sich IronMaxx® Sahne Protein auch zum Backen?

IronMaxx® Sahne Protein darf nicht über 60 °C erhitzt werden und ist daher nicht zum Mitbacken bei höheren Temperaturen geeignet. Als Topping darf die angerührte Zubereitung erst aufgetragen werden, wenn das Gebäck auf maximal 60 °C abgekühlt ist. Danach nicht erneut über 60 °C erhitzen.

Wie viele Portionen enthält eine Packung?

Die 500-g-Packung reicht für 10 Portionen à 50 g Pulver.