-
<tc>High Protein</tc> Pannenkoek (450g) - <tc>Chocolate</tc> ChipChocolate -Chip+ 2
High Protein Pannenkoek (450g)Protein rijk, laag in suiker, zonder schuldgevoel- Normale prijs
-
€ 15,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pannenkoek (450g) - <tc>Neutral</tc>Neutral + 2
High Protein Pannenkoek (450g)Protein rijk, laag in suiker, zonder schuldgevoel- Normale prijs
-
€ 15,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pannenkoek (450g) - VanilleVanilla + 2
High Protein Pannenkoek (450g)Protein rijk, laag in suiker, zonder schuldgevoel- Normale prijs
-
€ 15,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pancake 1.0 - 1000g- <tc>Vanilla</tc>Vanilla Protein Pancake 1.0- Normale prijs
-
€ 28,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 28,90
(€28,90/1kg)