New Products Slider – Homepage

Sort by:
Featured

25 products

25 products

Sort
Sort

25 products

  • <tc>Iced Matcha Latte</tc> (300g) - Strawberry <tc>Matcha</tc>
    <tc>Iced Matcha Latte</tc> (300g) - Strawberry <tc>Matcha</tc>

    Strawberry Matcha

    Iced Matcha Latte (300g)

    High Protein Matcha Latte

    Regular price
    € 19,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 19,90

    (€66,33/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;High Protein&lt;/tc&gt; Bowl (420g) - Chicken with Rice Mexican Style
    <tc>High Protein</tc> Bowl (420g) - Chicken with Rice Mexican Style

    Mexican Style Sauce

    + 1

    High Protein Bowl (420g)

    Chicken rice and 29 g Protein

    Regular price
    € 5,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 5,99

    (€14,26/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;High Protein&lt;/tc&gt; Bowl (420g) - Chicken with Rice Asian Style
    <tc>High Protein</tc> Bowl (420g) - Chicken with Rice Asian Style

    Asian Style Sauce

    + 1

    High Protein Bowl (420g)

    Chicken rice and 29 g Protein

    Regular price
    € 5,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 5,99

    (€14,26/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bar (100g) - &lt;tc&gt;Stracciatella&lt;/tc&gt; Crisp
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bar (100g) - <tc>Stracciatella</tc> Crisp

    Stracciatella Crisp

    + 3

    ZENITH® 50 Protein Bar (100g)

    High Protein bar with 50g protein

    Regular price
    € 3,29
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 3,29

    (€2,74/1kg)

    New
  • Straw Cleaning Set - For the &lt;tc&gt;IronMaxx®&lt;/tc&gt; Cup V3
    Straw Cleaning Set - For the <tc>IronMaxx®</tc> Cup V3

    White

    Straw Cleaning Set

    Simply clean simply hygienic

    Regular price
    € 4,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 4,99
    New
  • Ashwagandha Ultra Strong - 90 Tablets
    Ashwagandha Ultra Strong - 90 Tablets

    90 tablets

    + 1

    Ashwagandha Ultra Strong

    Support for mental clarity

    Regular price
    € 15,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 15,90

    (€63,60/1kg)

    Vegan New
  • Active Sports T-shirt White - Men L
    Active Sports T-shirt White - Men L

    L

    + 4

    Active Sports T-shirt White

    Breathable, lightweight, and ready for any session

    Regular price
    € 24,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 24,90
    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Milk &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Pistachio
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Milk <tc>Chocolate</tc> Pistachio

    Milk Chocolate Pistachio

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 23,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;Proteccino Plant&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Dark Cookie&lt;/tc&gt; Crumble
    <tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - <tc>Dark Cookie</tc> Crumble

    500g

    Proteccino Plant (500g)

    Veganthe Protein Iced Coffee

    Regular price
    € 28,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    New Vegan
  • &lt;tc&gt;Coconut Milk Protein&lt;/tc&gt; Can (500g) - &lt;tc&gt;Coconut Milk&lt;/tc&gt; Style
    <tc>Coconut Milk Protein</tc> Can (500g) - <tc>Coconut Milk</tc> Style

    Coconut Milk Style (Can)

    + 1

    Coconut Milk Protein Can (500g)

    Creamy Coconut Milk-Protein

    Regular price
    € 26,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 26,90

    (€53,80/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (10x60g) - Porridge
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Porridge

    Porridge

    + 2

    Protein Breakfast Sachets (10x60g)

    Satiating, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 23,30
    Regular price
    € 29,90
    Sale price
    € 23,30
    Bestseller New
  • Maxxers (49g) - Milk Choc Pistachio Caramel
    Maxxers (49g) - Milk Choc Pistachio Caramel

    Milk Chocolate Pistachio Caramel

    + 3

    Maxxers (49g)

    High Protein. Low-Sugar. 100% Taste.

    Regular price
    € 2,49
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,49

    (€50,82/1kg)

    New
  • MRIIÀ Sculpt Luxe High Waist Leggings
    MRIIÀ Sculpt Luxe High Waist Leggings
    MRIIÀ Sculpt Luxe High Waist Leggings
    Regular price
    € 59,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 59,90
    New
  • MRIIÀ Soft Active Zip Up Jacket
    MRIIÀ Soft Active Zip Up Jacket
    MRIIÀ Soft Active Zip Up Jacket
    Regular price
    € 74,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 74,90
    New
  • &lt;tc&gt;Magnesium&lt;/tc&gt; Ultra Strong - 90 Tablets
    <tc>Magnesium</tc> Ultra Strong - 90 Tablets

    90 tablets

    + 1

    Magnesium Ultra Strong

    High-quality Magnesium for muscles & Energy

    Regular price
    € 11,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 11,90

    (€47,60/1kg)

    New Vegan
  • Green Tea Ultra Strong - 90 Tablets
    Green Tea Ultra Strong - 90 Tablets

    90 tablets

    + 1

    Green Tea Ultra Strong

    Support of metabolism

    Regular price
    € 12,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 12,90

    (€51,60/1kg)

    New Vegan
  • Cooking &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Plant (500g) - &lt;tc&gt;Cream&lt;/tc&gt;
    Cooking <tc>Protein</tc> Plant (500g) - <tc>Cream</tc>

    Cream

    Cooking Protein Plant (500g)

    PlantsProtein for Cooking & Baking

    Regular price
    € 17,27
    Regular price
    € 25,90
    Sale price
    € 17,27
    New Vegan
  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (12x50g) - White &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Pistachio
    <tc>Softbite</tc> (12x50g) - White <tc>Chocolate</tc> Pistachio

    White Chocolate Pistachio

    + 2

    Softbite (12x50g)

    17g protein. 5g fiber.

    Regular price
    € 29,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 29,88

    (€49,80/1kg)

    New
  • IronMaxx Cup V4.0 (1200ml) - Skystrike
    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml) - Skystrike

    Skystrike

    + 11

    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)

    Stylish mug for training & everyday use

    Regular price
    € 15,48
    Regular price
    € 19,90
    Sale price
    € 15,48
    New
  • IronMaxx Cup V5.0 (1200ml) - Black
    IronMaxx Cup V5.0 (1200ml) - Black

    Black

    + 1

    IronMaxx Cup V5.0 (1200ml)

    Stylish mug for training & everyday use

    Regular price
    € 15,48
    Regular price
    € 19,90
    Sale price
    € 15,48
    New
  • IronMaxx Cup V4.0 (1200ml) - &lt;tc&gt;Whey&lt;/tc&gt; White
    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml) - <tc>Whey</tc> White

    Whey White

    + 11

    IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)

    Stylish mug for training & everyday use

    Regular price
    € 15,48
    Regular price
    € 19,90
    Sale price
    € 15,48
  • 100% &lt;tc&gt;Vegan Protein Zero&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Cinnamon Churro&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Cinnamon Churro</tc>

    Cinnamon Churro

    100% Vegan Protein Zero (500g)

    Sugar-frees Veganit Protein

    Regular price
    € 20,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 20,90

    (€41,80/1kg)

    Bestseller New Vegan
  • Maxxers (49g) - White Choc Pistachio Caramel
    Maxxers (49g) - White Choc Pistachio Caramel

    White Choc Pistachio Caramel

    + 3

    Maxxers (49g)

    High Protein. Low-Sugar. 100% Taste.

    Regular price
    € 2,49
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,49

    (€50,82/1kg)

    New
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Ice Cream Pistachio
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Ice Cream Pistachio

    Ice Cream Pistachio

    + 1

    100% Whey Protein (500g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 25,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    New
  • Proteccino (500g) - Decaf Cappuccino
    Proteccino (500g) - Decaf Cappuccino

    Decaf Cappuccino

    + 5

    Proteccino (500g)

    Creamy Protein Iced Coffee

    Regular price
    € 28,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    New