-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>100%Dubai Chocolate Style + 4
Whey Protein (30g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 2,25 - Regular price
-
€ 2,89 - Sale price
-
€ 2,25
Bestseller -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bar (40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 7
Lava Bar Protein Bar (40g)Protein Bar with a smooth-melting core- Regular price
-
€ 2,19 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,19
(€54,75/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>100%Dubai Chocolate Style + 32
Whey Protein (500g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 25,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestseller -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Cinnamon Churro</tc>100%Cinnamon Churro + 1
Whey Protein (30g)Germany's favorite
Whey - Regular price
-
€ 2,25 - Regular price
-
€ 2,89 - Sale price
-
€ 2,25
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Banana Choc100%Banana-Chocolate + 32
Whey Protein (500g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 25,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 1
Whey Protein (30g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 2,25 - Regular price
-
€ 2,89 - Sale price
-
€ 2,25
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - White <tc>Chocolate</tc> PistachioWhite
Chocolate Pistachio+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 13,32 - Regular price
-
€ 23,88 - Sale price
-
€ 13,32
Bestseller -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Chocolate Caramel</tc>100%Chocolate -Caramel+ 15
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan itProtein - Regular price
-
€ 20,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - <tc>Dark Chocolate</tc>100%Dark Chocolate + 15
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan itProtein - Regular price
-
€ 20,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Mousse Au Chocolat100%Chocolate Mousse + 32
Whey Protein (500g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 24,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 32
Whey Protein (500g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 25,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - ChocolateChocolate
+ 8
Flavour Drops (50ml)Maximum flavor, zero sugar
- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
Proteccino (500g) - <tc>Chocolate</tc>Proteccino (500g)Chocolate
+ 3
Creamy
Protein Iced Coffee- Regular price
-
€ 28,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestseller -
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Bars (35g) - ChocolateChocolate
+ 2
Vegan 30Protein Bars (35g)Vegan theProtein bar with 30% protein- Regular price
-
€ 1,19 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Chocolate</tc> Cookie100%Chocolate Cookie + 32
Whey Protein (500g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 24,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Bars (24x35g) - ChocolateChocolate
+ 2
Vegan 30Protein Bars (24x35g)Vegan theProtein bar with 30% protein- Regular price
-
€ 28,56 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
Proteccino (500g) - White <tc>Chocolate</tc> MochaProteccino (500g)White
Chocolate Mocha+ 5
Creamy
Protein Iced Coffee- Regular price
-
€ 28,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
New -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Double <tc>Dark Chocolate</tc>Double
Dark Chocolate + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 13,32 - Regular price
-
€ 23,88 - Sale price
-
€ 13,32
-
100% <tc>Vegan Protein Zero</tc> (500g) - Peanut <tc>Chocolate</tc> Cookie Dough100%Peanut-Chocolate Cookie Dough + 15
Vegan Protein Zero (500g)Sugar-free sVegan itProtein - Regular price
-
€ 20,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 20,90
(€41,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 4
Whey Protein (30g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 2,89 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - White Choc CoconutWhite Choc Coconut
+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 23,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Bars (24x35g) - ChocolateChocolate
+ 7
Protein 30Protein Bars (24x35g)30%
Protein , low sugar- Regular price
-
€ 28,56 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bar (45g) - <tc>Brownie Chocolate Crisp</tc>Brownie Chocolate Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Bar (45g)High Protein Bar with 50g protein- Regular price
-
€ 1,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bar (45g) - White <tc>Chocolate</tc> CrispWhite Choc Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Bar (45g)High Protein Bar with 50g protein- Regular price
-
€ 1,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Cream (250g) - White Chocolate Special EditionWhite chocolate
Protein Cream (250g)High Protein , Low-Sugar Bread Spread- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
Imperius (45g) - <tc>Chocolate</tc> BrownieImperius (45g)Chocolate -Brownie+ 1
36 %
Protein -Low Sugar - Regular price
-
€ 1,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - <tc>Chocolate</tc> ChipChocolate -Chip+ 2
High Protein Pancake (450g)Protein rich, Low-Sugar, guilt-free- Regular price
-
€ 15,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 15,90
(€35,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Chocolate</tc> <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 23,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
Proteccino (500g) - <tc>Chocolate</tc>Proteccino (500g)Chocolate + 3
Creamy
Protein Iced Coffee- Regular price
-
€ 28,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bars (16x45g) - White <tc>Chocolate</tc> CrispWhite Choc Crisp + 2
ZENITH® 50 Protein Bars (16x45g)High Protein Bar with 50g protein- Regular price
-
€ 31,84 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Dark Choc CoconutDark Chocolate Coconut+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 23,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Bar Multipack (6x35g) - ChocolateChocolate
+ 1
Protein 30Protein Bar Multipack (6x35g)30%
Protein , low sugar- Regular price
-
€ 5,89 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,89
(€28,05/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 28
Whey Protein (900g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 44,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Phantasty (250g) - Nutty Choc ChipPhantasty (250g)Nutty Choc Chip
+ 3
Sugar-free s, Low-calorie flavor powder- Regular price
-
€ 18,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Cream (250g) - Choc AlmondChoc Almond
+ 1
Protein Cream (250g)High Protein , Low-Sugar Bread Spread- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>Cookies & Chocolate</tc>Cookies & Chocolate + 5
Protein Muesli (550g)Power muesli with up to 43% protein
- Regular price
-
€ 7,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Cream (250g) - White Choc CrispWhite Choc Crisp + 1
Protein Cream (250g)High Protein , Low-Sugar Bread Spread- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - White Chocolate <tc>Strawberry</tc>100%White Chocolate Strawberry + 28
Whey Protein (900g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 44,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 28
Whey Protein (900g)Germany's favorite-
Whey - Regular price
-
€ 44,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>White Chocolate Vanilla + 5
Protein Muesli (550g)Power muesli with up to 43% protein
- Regular price
-
€ 7,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan