-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - White <tc>Chocolate</tc> PistachioWhite
Chocolate Pistachio+ 2
Softbite (12x50g)17g protein. 5g fiber.
- Regular price
-
€ 29,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
New -
Maxxers (49g) - Milk Choc Pistachio CaramelMaxxers (49g)Milk Chocolate Pistachio Caramel
+ 3
High
Protein . Low-Sugar. 100% Taste.- Regular price
-
€ 2,49 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
New -
Maxxers (24x49g) - Milk Choc Pistachio CaramelMaxxers (24x49g)Milk Chocolate Pistachio Caramel
+ 2
High
Protein . Low-Sugar. 100% Taste.- Regular price
-
€ 59,76 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
New -
Maxxers (49g) - White Choc Pistachio CaramelMaxxers (49g)White Choc Pistachio Caramel
+ 3
High
Protein . Low-Sugar. 100% Taste.- Regular price
-
€ 2,49 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
New -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Milk <tc>Chocolate</tc> PistachioMilk
Chocolate PistachioProtein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 23,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
New -
Imperius (24x45g) - Caramel CookieImperius (24x45g)Caramel Cookies
36 %
Protein -Low Sugar - Regular price
-
€ 47,76 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 47,76
(€44,22/1kg)
New -
Imperius (45g) - Caramel CookieImperius (45g)Caramel Cookie
36 %
Protein -Low Sugar - Regular price
-
€ 1,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
New -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - Blueberry MuffinBlueberry
Lava Bar Protein Bars (18x40g)Protein Bar with a creamy core- Regular price
-
€ 39,42 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 39,42
(€54,75/1kg)
New -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bar (45g) - <tc>Stracciatella</tc> CrispStracciatella Crisp+ 5
ZENITH® 50 Protein Bar (45g)High
Protein bar with 50g protein- Regular price
-
€ 1,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 1,99
(€2,76/1kg)
New -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bar (100g) - <tc>Stracciatella</tc> CrispStracciatella Crisp+ 3
ZENITH® 50 Protein Bar (100g)High
Protein bar with 50g protein- Regular price
-
€ 3,29 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 3,29
(€2,74/1kg)
New