Our Bars & Food Bestsellers

Sort by:
Featured

12 products

12 products

Sort
Sort

12 products

  • <tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
    <tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>

    Cream

    + 1

    Cream Protein (500g)

    Ideal for cooking & baking

    Regular price
    € 25,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 25,90

    (€51,80/1kg)

    Bestseller
  • Proteccino (500g) - &lt;tc&gt;Cappuccino&lt;/tc&gt;
    Proteccino (500g) - <tc>Cappuccino</tc>

    Cappuccino

    + 4

    Proteccino (500g)

    Creamy Protein Iced Coffee

    Regular price
    € 28,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 28,90

    (€57,80/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Protein Tortilla Chips 2.0&lt;/tc&gt; (60g) - Barbecue
    <tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - Barbecue

    Barbecue

    + 2

    Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)

    Protein-Chips, baked & crispy

    Regular price
    € 2,29
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,29
  • &lt;tc&gt;Protein Chips 3.0&lt;/tc&gt; (60g) - Barbecue
    <tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - Barbecue

    Barbecue

    + 2

    Protein Chips 3.0 (60g)

    Fitness chips for diet, training & everyday life

    Regular price
    € 2,29
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,29
  • Maxxers (24x49g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Maxxers (24x49g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Peanut-Caramel

    + 2

    Maxxers (24x49g)

    High Protein. Low-Sugar. 100% Taste.

    Regular price
    € 33,12
    Regular price
    € 59,76
    Sale price
    € 33,12
    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - &lt;tc&gt;Blondie Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>

    Blondie Brownie

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 13,32
    Regular price
    € 23,88
    Sale price
    € 13,32
    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Cream (200g) - Pistachio
    <tc>Protein</tc> Cream (200g) - Pistachio

    Pistachio

    Protein Cream (200g)

    High Protein, Low-Sugar Bread Spread

    Regular price
    € 7,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 7,99

    (€31,96/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Breakfast Sachets (10x60g) - Porridge
    <tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Porridge

    Porridge

    + 2

    Protein Breakfast Sachets (10x60g)

    Satiating, Proteinrich, ready in minutes

    Regular price
    € 29,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 29,90

    (€49,83/1kg)

    Bestseller New
  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bar (45g) - &lt;tc&gt;Cookies &amp; Cream&lt;/tc&gt;
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Bar (45g) - <tc>Cookies & Cream</tc>

    Cookies & Cream

    + 5

    ZENITH® 50 Protein Bar (45g)

    High Protein Bar with 50g protein

    Regular price
    € 1,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 1,99

    (€44,22/1kg)

  • &lt;tc&gt;High Protein&lt;/tc&gt; Pancake (450g) - &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Chip
    <tc>High Protein</tc> Pancake (450g) - <tc>Chocolate</tc> Chip

    Chocolate-Chip

    + 2

    High Protein Pancake (450g)

    Proteinrich, Low-Sugar, guilt-free

    Regular price
    € 15,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 15,90

    (€35,33/1kg)

  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bars (18x40g) - &lt;tc&gt;White Salty Peanut&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>

    White Salty Peanut

    + 6

    Lava Bar Protein Bars (18x40g)

    Protein Bar with a creamy core

    Regular price
    € 21,96
    Regular price
    € 39,42
    Sale price
    € 21,96
  • Amazing Food Meal Replacement (550G) - &lt;tc&gt;Vanilla Ice Cream&lt;/tc&gt;
    Amazing Food Meal Replacement (550G) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>

    Vanilla Ice Cream

    Amazing Food Meal Replacement (550G)

    Meal replacement with Protein & collagen

    Regular price
    € 21,50
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 21,50

    (€39,09/1kg)