<tc>High Protein</tc> Bowl (420g) - Kurczak z ryżem w stylu azjatyckim
High Protein Miska
IronMaxx® High Protein Bowl - Smaczne i sycące z 29 g Protein

IronMaxx® High Protein Bowl łączy delikatny filet z piersi kurczaka, ryż i warzywa z aromatycznym sosem w stylu azjatyckim, tworząc praktyczny, Proteinbogaty posiłek. Z 29 g Protein na porcję zawarte Proteine przyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej – idealne dla Proteinświadomego odżywiania na co dzień.

Bowl nie wymaga chłodzenia i jest gotowy do spożycia w mikrofalówce już w 2,5 minuty. Z 420 g na porcję, niskocukrową recepturą i bez konserwantów, jest to nieskomplikowany posiłek do domu, biura lub po treningu.

Fakty

  • High Protein: 29 g Protein na porcję wspierają budowę mięśni
  • Szybkie przygotowanie: Gotowe do spożycia w zaledwie 2,5 minuty w kuchence mikrofalowej
  • Kompletny posiłek: Z filetem z piersi kurczaka, ryżem, warzywami i sosem w stylu azjatyckim lub meksykańskim
  • Bez chłodzenia: Praktyczne i łatwe do przechowywania w temperaturze pokojowej
  • Niska zawartość cukru: Tylko 1,4 g cukru na 100 g
  • Bez konserwantów: Praktyczne danie gotowe bez dodatku konserwantów

Składniki

Ryż parboiled (43%) (woda, ryż parboiled), sos (29%) (woda, ekstrakt Coconut (Coconut, woda), skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, sos sojowy (woda, SOJA, PSZENICA, sól), koncentrat soku jabłkowego, czosnek (0,7%), przyprawy, koncentrat pomidorowy, sól, ocet z czerwonego wina), filet z piersi kurczaka (23%) (filet z piersi kurczaka, sól), warzywa (5%) (czerwona papryka (2,5%), zielona papryka (2,5%)), grzyby Mu-Err (0,15%).

Może zawierać śladowe ilości MILK, RYBY, SELERA, MUSZTARDY, ORZESZKÓW ZIEMNYCH i ORZECHÓW.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 420 g*
Energia 537 kJ / 127 kcal 2254 kJ / 534 kcal
Tłuszcz 3,0 g 13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,2 g 5,0 g
Węglowodany 18 g 75 g
w tym cukry 1,4 g 5,9 g
Białko 6,9 g 29 g
Sól 0,48 g 2,0 g

*420 g = 1 porcja. Opakowanie zawiera 1 porcję.

Spożycie

Zalecenie dotyczące spożycia: Spożywać jedną porcję dziennie.

Przygotowanie (mikrofalówka): Nakłuć folię i umieścić miskę w mikrofalówce. Podgrzewać przez 2,5 minuty przy 850 W.

Przygotowanie (kąpiel wodna): Umieścić zamkniętą miskę w garnku z wrzącą wodą. Podgrzewać przez 10 minut.

Przygotowanie (patelnia/garnek): Zawartość miski podgrzewać w garnku lub na patelni, mieszając przez 10 minut.

Uwaga: Proteinprzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Ważna jest zrównoważona i różnorodna dieta oraz zdrowy tryb życia.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej. Opakowanie musi być nienaruszone i nieuszkodzone. Po otwarciu spożyć natychmiast.

Nazwa handlowa: Protein Danier z ryżem z kurczakiem, warzywami i sosem w stylu azjatyckim. Produkt sterylizowany. Pakowany w atmosferze ochronnej.

Banner
Często kupowane razem

Wykorzystaj w pełni swoje treningi dzięki tym kombinacjom produktów

<tc>High Protein</tc> Bowl (420g) - Kurczak z ryżem w stylu azjatyckim
Ten artykuł
High Protein Bowl (420g) - Kurczak z ryżem w stylu azjatyckim
Sos w stylu azjatyckim, 420g
Cena regularna
€ 5,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 5,99

(€14,26/1kg)

100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dubai Chocolate Style</tc>
100% Whey Protein (500g) - Dubai Chocolate Style
Dubai Chocolate Style, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Owsianka
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Owsianka
Owsianka, 10 x 60g
Cena regularna
€ 23,30
Cena regularna
€ 29,90
Cena sprzedaży
€ 23,30

(€38,83/1kg)

Contact Image
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g) - White Almond Coconut
White Almond Coconut, 18 x 40g
Cena regularna
€ 27,49
Cena regularna
€ 39,42
Cena sprzedaży
€ 27,49

(€38,18/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00