<tc>Creatine</tc> Monohydrat w proszku (300g)
Creatine Powder Monohydrat
Maksymalna moc dla Twojego treningu – z kreatyną od IronMaxx®

Z Proszek kreatynowy z IronMaxx® Czy konkretnie zwiększasz swoje wydajność fizyczna – całkowicie bez sztucznych barwników i konserwantów. Każda porcja dostarcza 8,8 g czystej kreatyny i dlatego jest idealny dla Trening siły wybuchowej, Budowanie mięśni i intensywny stres.

Proszek jest Vegan, smakNeutral i można go łatwo łączyć z wodą, sokiem lub koktajlami. Idealny do trójboista siłowy, sportowcy wytrzymałościowi i każdego, kto chce uzyskać więcej ze swojego treningu.

Fakty

  • Czysta kreatyna: Wysoka jakość Monohydrat kreatyny z IronMaxx® w postaci drobno rozpuszczalnego proszku.
  • Wysoka czystość: Na każde 10 g monohydratu kreatyny 8,8 g czystej kreatyny – dla uzyskania maksymalnego efektu.
  • Poprawa wydajności: Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną Trening siły wybuchowej w przypadku krótkotrwałego, intensywnego stresu (od 3 g dziennie).
  • Vegan: 100% Vegankreatyna – odpowiednie dla wegetarian i VeganOn.
  • Czysta formuła: Wolny od Barwniki I konserwanty.
  • Doskonały stosunek jakości do ceny: Najwyższa jakość za uczciwą cenę.

Składniki

Monohydrat kreatyny.

Może zawierać śladowe ilości GLUTEN, LAKTOZA, SOJA I JAJKO.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

Na 100 g
energia 0 kJ/0 kcal
Tłuszcze 0 gramów
w tym nasycone 0 G
węglowodany 0 G
w tym cukier 0 G
Protein 0 G
Sól 0 G

kompozycja

Na 10 g
Monohydrat kreatyny 10 gramów
w tym kreatyna 8,8 g

wlot

Zalecenia dotyczące przygotowania i podania:

Wymieszaj 1 łyżeczkę (ok. 5 g) z wodą lub mlekiem. Zalecamy mieszanie z odżywkami na masę lub ProteinKoktajle. Pij jedną porcję 30 minut przed treningiem i jedną bezpośrednio po treningu. W dni odpoczynku wypij jedną porcję tuż przed śniadaniem i jedną tuż przed kolacją.

Ogłoszenie

Może wystąpić przyrost masy ciała. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci i młodzieży. Aby uzyskać pożądany efekt, należy spożywać 3 g kreatyny dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji! Nie stosować jako substytutu zbilansowanej i zróżnicowanej diety! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci!

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>Creatine</tc> Monohydrat w proszku (300g)
Ten artykuł
Creatine Monohydrat w proszku (300g)
Neutral, 300g
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90

(€66,33/1kg)

<tc>Water Gallon</tc> (2200ml) - Matowa czerń
Water Gallon (2200ml) - Matowa czerń
Czarny, Matt
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90
Contact Image
Proteccino (500g) - Czekolada
Proteccino (500g) - Czekolada
Chocolate, 500g
Cena regularna
€ 28,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,90

(€57,80/1kg)

Contact Image
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Cookies and Cream
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g) - Cookies and Cream
Cookies & Cream, 18x40g
Cena regularna
€ 39,42
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 39,42

(€54,75/1kg)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich das Pulver zu?

Mische 5 g Pulver mit Wasser oder Milch und rühre oder schüttle die Mischung gut durch

Hat das Pulver einen Eigengeschmack?

Das Pulver ist geschmacksneutral und enthält keine zugesetzten Aromen oder Süßungsmittel

Ist das Pulver vegan?

Ja, es besteht ausschließlich aus Creatinmonohydrat. Verwende Wasser oder einen pflanzlichen Drink für eine vegane Zubereitung.

Ergänzende Angaben

¹ Eine Portion aus 5 g Pulver liefert etwa 4,4 g Creatin.