Clear Plant Protein ZERO (400g) - <tc>Raspberry</tc>
Clear Plant Protein ZERO (400g) - <tc>Raspberry</tc>
Clear Plant Protein Zero
Wyczyść roślinę Protein – Twój owocowo-lekki Proteinkoktajl roślinny
IronMaxx® Wyczyść roślinę Protein Raspberry łączy w sobie bogate białko roślinne z owocowym smakiem – bez gęstej konsystencji i sztucznego posmaku. Zawiera aż 13 g wysokiej jakości białka. Pea ProteinHydrolizat zawarty w każdej porcji wspomaga wzrost i regenerację mięśni. Idealny do ćwiczeń i aktywnego stylu życia – bez cukru. VeganBez laktozy i lekkostrawne. Wystarczy wymieszać z wodą, wstrząsnąć i gotowe!

Fakty

  • Odświeżająco przejrzyste: na bazie roślin ProteinProszek idealnie rozpuszczający się w wodzie – lekki, owocowy, pyszny.
  • 13 g Protein W porcji: Wysokiej jakości hydrolizat białka grochu wspomagający budowę mięśni i regenerację.
  • Bez cukru: Bez dodatku cukru – idealne dla świadomej, niskokalorycznej diety.
  • Z niezbędnymi aminokwasami: Zawiera leucynę, lizynę i glutaminę – idealne dla osób aktywnych.
  • 100% roślinne: puszka 400 g na maksymalnie 23 porcje – bez soi, Vegan & łatwo strawne.

Składniki

Hydrolizat białka grochu (76%), substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), proszek leucyny (7,8%) (L-leucyna, emulgator (lecytyny)), naturalny aromat, barwnik spożywczy (proszek z soku z buraków), substancja słodząca (sukraloza), sól, proszek z owoców malin (0,1%) (maliny, MaltodextrinRegulator kwasowości (kwas cytrynowy). Dla alergików: Może zawierać śladowe ilości GLUTEN, JAJKO, MLEKO, SOJA I ŁUBIN.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

Na 100 g Na 17 g
energia 1451 kJ/341 kcal 245 kJ/58 kcal
Tłuszcze 0 gramów 0 gramów
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 0 gramów 0 gramów
węglowodany 8,3 g 1,4 g
w tym cukier 3,4 g 0,6 g
Protein 70 gramów 12 gramów
Sól 2,2 g 0,38 g

Aminokwasy na 100 g

Izoleucyna*

2858 mg

Leucyna*

12825 mg

Lizyna*

5228 mg

Walin*

3137 mg

Fenyloalanina*

2718 mg

Treonina*

2440 mg

Metionina*

627 mg

Tryptofan*

209 mg

Glutamina

13313 mg

Asparagina

7667 mg

Arginina

5785 mg

Prolina

2649 mg

Seryna

3346 mg

Alanina

2788 mg

Glicyna

2649 mg

Tyrozyna

2091 mg

Histydyna

1603 mg

Cysteina

349 mg
*Niezbędne aminokwasy

wlot

Zalecane spożycie: Aby uzyskać deklarowane pozytywne efekty, należy pić od 1 do 4 porcji dziennie. Zaleca się spożywanie przed uprawianiem sportu lub zawodami, bezpośrednio po treningu i przed snem.

Składowanie: Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Ogłoszenie: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci! ProteinPrzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej.Ważne są zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Nazwa handlowa: Proszek instant z hydrolizatem białka grochu i leucyną do przygotowania napoju sportowego. Ze słodzikiem.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

Clear Plant Protein ZERO (400g) - <tc>Raspberry</tc>
Ten artykuł
Clear Plant Protein ZERO (400g) - Raspberry
Malina, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

<tc>Water Gallon</tc> (2200ml) - Szary
Water Gallon (2200ml) - Szary
Szary, Świecić
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90
Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Cookies and Cream
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g) - Cookies and Cream
Cookies & Cream, 18x40g
Cena regularna
€ 39,42
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 39,42

(€54,75/1kg)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich den Drink zu?

Mische 17 g Pulver mit 500 ml Wasser und schüttle die Mischung gut durch.

Ist der Drink cremig oder eher wie ein Erfrischungsgetränk?

Er hat eine klare, leichte Konsistenz und einen fruchtigen Geschmack – ideal, wenn du eine erfrischende Protein-Alternative suchst.

Ist das Pulver vegan und welche Eiweißquelle enthält es?

Ja, das Pulver ist vegan. Es enthält Erbseneiweißhydrolysat und zugesetztes L-Leucin.

Enthält das Pulver Soja?

Die Rezeptur enthält kein Soja als Zutat. Spuren von Soja sind jedoch möglich, daher ist das Pulver nicht als sojafrei zu verstehen.

Ergänzende Angaben

¹ Der Gehalt kann je nach Sorte variieren.
² Zuckerfrei mit Wasser zubereitet.