100% Mleko-<tc>Protein</tc> (500g) - Mleczna Czekolada
100% mlekaProtein
IronMaxx® Mleko Protein Koncentrat – wolno trawione białko kazeinowe z 72% Protein
Mleko strawneProtein Dla długotrwałego dostarczania energii – Z ponad 72% białka i naturalną kazeiną, ten koncentrat białka mlecznego zapewnia ciągłe dostarczanie aminokwasów. Jego właściwości powolnego uwalniania sprawiają, że idealnie nadaje się między posiłkami lub jako wieczorny koktajl, wspierający mięśnie przez wiele godzin. Kremowy smak i lekkostrawność – Delikatna filtracja redukuje zawartość laktozy, dzięki czemu proszek jest wyjątkowo łatwy do strawienia. Imponuje… Neutral-mleczny smak, kremowa konsystencja i kompletny profil aminokwasów – idealne uzupełnienie wysokiej jakości diety bogatej w białko.

Fakty

  • Wysokiej jakości mlekoProtein z naturalnym koncentratem kazeinowym (mleko dostarcza ok. 80% kazeiny/20% Whey)
  • Powolne uwalnianie aminokwasów dzięki powolnemu trawieniu kazeiny – idealne między posiłkami lub wieczorem
  • Neutral-mleczny smak z kremową konsystencją
  • Dostępny jest kompletny profil aminokwasów
  • Niska zawartość laktozy dzięki wysokiej filtracji

Składniki

Koncentrat białka mlecznego (86%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; substancja słodząca: sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

na 100 gna porcję (25 g)
energia1446 kJ362 kJ
Energia (kcal)342 kcal85 kcal
Tłuszcz2,4 g0,6 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g0,3 g
węglowodany7,7 g1,9 g
w tym cukier4,9 g1,2 g
Błonnik pokarmowy4,1 g1,0 g
białko70,1 g17,5 g
Sól (sód*2,5)0,49g0,12 g

wlot

25 g proszku/250 ml wody
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% Mleko-<tc>Protein</tc> (500g) - Mleczna Czekolada
Ten artykuł
100% Mleko-Protein (500g) - Mleczna Czekolada
Milky-Chocolate, 500g
Cena regularna
€ 25,00
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,00

(€50,00/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt Matowy
Shaker (700ml) - Antracyt Matowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Maxxers (49g) - Mleczna czekolada Pistacja Karmel
Mleczna czekolada pistacjowo-karmelowa, 49g
Cena regularna
€ 2,49
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 2,49

(€50,82/1kg)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viele Shakes bekomme ich aus einer Packung?

Eine 500-g-Packung reicht für etwa 17 Shakes mit jeweils 30 g Pulver.

Bedeutet „ohne Zuckerzusatz“, dass das Pulver zuckerfrei ist?

Nein. Das Pulver enthält von Natur aus Zucker, es wird jedoch kein Zucker zugesetzt.

Ist Milk Protein vegan?

Nein. Es enthält Milcheiweißkonzentrat und ist daher nicht vegan.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.


² Enthält von Natur aus Zucker.