100% Izolat Roślinny (500g) - Orzech Laskowy Nougat
Roślina 100% ISO
Czysty Soy Protein – Ponad 80% białka, prawie zero cukru, doskonale rozpuszczalny

IronMaxx® Soy Proteinizolować - VeganTo ProteinProszek z zawartością do 80% białka i maks. 2% cukru. Z pełnym Profil aminokwasowy Zawiera BCAA i EAA, wspiera Budowa, utrzymanie i regeneracja mięśni. Rozpuszcza się bez grudek w wodzie i napojach roślinnych i nie pozostawia posmaku.

W odmianach takich jak Banana, Hazelnut & Czekoladakremowy smak, Low Sugar & VeganBez aspartamu, słodzone stewią.

Fakty

  • High Protein: Do 80% białka, maks. 2% cukru.
  • Profil aminokwasowy: Z BCAA i EAA dla budowy mięśni.
  • Low Sugar: Idealny dla osób na etapie diety i definiowania sylwetki.
  • Smak: Banana, Hazelnut & czekolada - kremowe i bez posmaku.
  • Czysty & Vegan: Bez aspartamu i oleju palmowego.

Składniki

Mieszanka białkowa (90%)Izolat białka sojowego), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat, Orzechy laskoweOlej MCT, substancja zagęszczająca: guma guar; substancja słodząca: sukraloza, glikozydy stewiolowe ze stewii.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

na 100 gna porcję (30 g)
energia1586 kJ476 kJ
Energia (kcal)375 kcal112 kcal
Tłuszcz4,9 g1,5 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone2,4 g0,7 g
węglowodany4,8 g1,4 g
w tym cukier1,5 g0,5 g
Błonnik pokarmowy2,3 g0,7 g
białko76,5 g23,0 g
Sól (sód*2,5)2,52 g0,76 g

wlot

30 g proszku/300 ml wody
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

100% Izolat Roślinny (500g) - Orzech Laskowy Nougat
Ten artykuł
100% Izolat Roślinny (500g) - Orzech Laskowy Nougat
Nugat orzechowy, 500g
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90

(€39,80/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Ciemnoniebieski
Shaker (700ml) - Ciemnoniebieski
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Cookies & Cream
Protein 30 Protein Batonów (24x35g) - Cookies & Cream
Cookies & Cream, 24 x 35g
Cena regularna
€ 28,56
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 28,56

(€34,00/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Strawberry Daiquiri</tc>
SqueeZero (65ml) - Strawberry Daiquiri
Strawberry Daiquiri, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
XXL miarka (30 cm) - Różowa
XXL miarka (30 cm) - Różowa
30 cm, Różowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90
Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viele Shakes bekomme ich aus einer Dose?

Eine 500-g-Dose ergibt 16 vollständige Shakes mit jeweils 30 g Pulver.

Ist das Proteinpulver vegan?

Ja. Die Eiweißquelle ist pflanzliches Sojaeiweißisolat.

Ist der fertig gemixte Shake zuckerfrei?

Ja. Mit 30 g Pulver und 300 ml Wasser zubereitet ist der Shake zuckerfrei, bezogen auf 100 ml

Welche Allergene sind enthalten?

Das Pulver enthält Soja. Es kann Spuren von Gluten, Ei, Milch und Lupinen enthalten.

Ergänzende Angaben

¹ Bezogen auf das Pulver. Der Eiweißgehalt kann je nach Sorte variieren.


² Zuckerfrei mit Wasser zubereitet.