-
Phantasty (250g) - Wiśnia BananPhantasty (250g)Wiśnia Banan
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
Phantasty (250g) - Orzechowa Czekoladowa KruszynkaPhantasty (250g)Nutty Choc Chip
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
Phantasty (250g) - <tc>Raspberry</tc> JogurtPhantasty (250g)Jogurt malinowy
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
Phantasty (250g) - Biała Czekolada Kokos MigdałPhantasty (250g)Biała Czekolada Kokos Migdał
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
Platinum Omega 3 - 60 kapsułekPlatinum Omega 360 kapsułek po 1150,6 mg każda
Wysokodawkowe Premium Omega 3
- Cena regularna
-
€ 10,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 10,90
(€135,40/1kg)
-
Premiumowy pas do podnoszenia ciężarów z czarnej skóry - LPremiumowy pas do podnoszenia ciężarów z czarnej skóryL
+ 3
- Cena regularna
-
€ 24,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,90
-
Premiumowy pas do podnoszenia ciężarów z czarnej skóry - MPremiumowy pas do podnoszenia ciężarów z czarnej skóryM
+ 3
- Cena regularna
-
€ 24,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,90
-
Premium Pas do Podnoszenia Czarny Skórzany - SPremium Pas do Podnoszenia Czarny SkórzanyS
+ 3
- Cena regularna
-
€ 24,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,90
-
Premiumowy pas do podnoszenia ciężarów z czarnej skóry - XLPremiumowy pas do podnoszenia ciężarów z czarnej skóryXL
+ 3
- Cena regularna
-
€ 24,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,90
-
<tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Kokosowy KarmelKokosowy Karmel
+ 1
Prococo® (24x48g)Coconut & Czekolada – czysta przyjemność- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
-
<tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Biała Czekolada Kokos KarmelBiała czekolada kokosowy karmel
+ 1
Prococo® (24x48g)Coconut & Czekolada – czysta przyjemność- Cena regularna
-
€ 33,12 - Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena sprzedaży
-
€ 33,12
-
<tc>Prococo®</tc> (48g) - Kokosowy KarmelKokosowy Karmel
+ 1
Prococo® (48g)Coconut & Czekolada – czysta przyjemność- Cena regularna
-
€ 1,38 - Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena sprzedaży
-
€ 1,38
-
<tc>Prococo®</tc> (48g) - Biała Czekolada Kokos KarmelBiała czekolada kokos karmel
+ 1
Prococo® (48g)Coconut & Czekolada – czysta przyjemność- Cena regularna
-
€ 1,38 - Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena sprzedaży
-
€ 1,38
-
<tc>Prookie</tc> (16x45g) - Ciasteczka & ŚmietankaCookies & Cream Prookie (16x45g)Low Sugar Protein -Batonik Cookie- Cena regularna
-
€ 35,82 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 35,82
(€49,75/1kg)
-
<tc>Prookie</tc> (24x45g) - Czekoladowe ciastkoChocolate CiasteczkoProokie (24x45g)Low Sugar Protein -Batonik Cookie- Cena regularna
-
€ 23,90 - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena sprzedaży
-
€ 23,90
-
<tc>Prookie</tc> (45g) - Czekoladowe CiastkoChocolate Ciasteczko+ 1
Prookie (45g)Low Sugar Protein -Batonik Cookie- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>Prookie</tc> (45g) - Ciasteczka & ŚmietankaCookies & Cream + 1
Prookie (45g)Low Sugar Protein -Batonik Cookie- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Proteccino (300g) - smak cappuccinoProteccino (300g)Cappuccino
+ 1
Kremowy
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 18,00 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,00
(€60,00/1kg)
Nowy -
Proteccino (300g) - Smak ChococcinoProteccino (300g)Chococcino
+ 1
Kremowy
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 18,00 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,00
(€60,00/1kg)
Nowy -
Proteccino (30g) - Caramel MacchiatoProteccino (30g)Caramel Macchiato Kremowy
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
-
Proteccino (500g) - CappuccinoProteccino (500g)Cappuccino + 8
Kremowa
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - CappuccinoProteccino (500g)Cappuccino + 8
Kremowa
Protein Mrożona Kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery -
Proteccino (500g) - Caramel MacchiatoProteccino (500g)Caramel Macchiato + 3
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
Proteccino (500g) - CzekoladaProteccino (500g)Chocolate + 8
Kremowa
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - CzekoladaProteccino (500g)Chocolate + 8
Kremowa
Protein Mrożona Kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery -
Proteccino (500g) - Ciemne Kruche CiastkoProteccino (500g)Dark Cookie Crumble
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery Nowy -
Proteccino (500g) - Bezkofeinowe CappuccinoProteccino (500g)Kawa bezkofeinowa Cappuccino
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
Proteccino (500g) - <tc>Hazelnut Mocha</tc>Proteccino (500g)Hazelnut Mocha + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - Pumpkin Spice MacchiatoProteccino (500g)Pumpkin Spice Macchiato + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Proteccino (500g)Vanilla Chai Latte + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Proteccino (500g) - Biała Czekolada MochaProteccino (500g)Biała czekolada Mocha
+ 8
Kremowa kawa mrożona z białkiem
- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - CappuccinoCappuccino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Bestsellery Vegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - ChococcinoChococcino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan erProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy Vegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Ciemne Kruche Ciastko500g
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy Vegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Ciemne Kruche Ciastko500g
Proteccino Plant (500g)Vegan Proteinowa kawa mrożona- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy Vegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Pumpkin Spiced MacchiatoPumpkin Spiced Macchiato
+ 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Vanilla Chai Latte + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
Nowy -
<tc>Protein</tc> & Migdał (24x45g) - Migdał Podwójny KarmelPodwójny Karmel Migdałowy
Protein & Migdał (24x45g)Chrupiące migdały, Kremowy karmel
- Cena regularna
-
€ 36,90 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 36,90
-
<tc>Protein</tc> & Migdał (45g) - Migdał Podwójny KarmelMigdałowy Podwójny Karmel
Protein & Migdał (45g)Chrupiące migdały, kremowy karmel
- Cena regularna
-
€ 1,69 - Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena sprzedaży
-
€ 1,69