-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Kasza mannaKasza manna
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Ryż na mlekuRyż na mleku
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - OwsiankaOwsianka
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Bestsellery Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - Kasza mannaKasza manna
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - Ryż na mlekuRyż na mleku
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - OwsiankaOwsianka
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Blondie BrownieBlondie Brownie + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada PistacjaBiały
Chocolate Pistacja+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 13,32 - Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena sprzedaży
-
€ 13,32
Bestsellery -
Ryżowy pudding (750g) - NeutralnyRyżowy pudding (750g)Neutral Pudding ryżowy bogaty w błonnik
- Cena regularna
-
€ 14,07 - Cena regularna
-
€ 14,90 - Cena sprzedaży
-
€ 14,07
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanieŚmietana z pieczarkami
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruflaTrufle
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Ciemna czekoladaDark Chocolate + 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Orzechowy RajOrzech laskowy
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePumpkin Spice
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>Wanilia
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> PakietSqueeBarista Pakiet- Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena regularna
-
- Cena sprzedaży
-
€ 0,00
-
<tc>Wafix</tc> (24x39g) - Orzech ziemny KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 1
Wafix (24x39g)High-
Protein Baton waflowy- Cena regularna
-
€ 30,48 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 30,48
-
<tc>Wafix</tc> (24x39g) - Biały Orzechowy KarmelBiała czekolada z orzechami i karmelem
+ 1
Wafix (24x39g)High-
Protein Baton waflowy- Cena regularna
-
€ 30,48 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 30,48
-
<tc>Wafix</tc> (39g) - Orzechowy KarmelOrzechowo-karmelowy
+ 1
Wafix (39g)High-
Protein Baton waflowy- Cena regularna
-
€ 1,27 - Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena sprzedaży
-
€ 1,27
-
<tc>Wafix</tc> (39g) - Biała Orzechowa KarmelowaBiała czekolada z orzeszkami ziemnymi i karmelem
+ 1
Wafix (39g)High-
Protein Baton waflowy- Cena regularna
-
€ 1,27 - Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena sprzedaży
-
€ 1,27