-
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>White Choc Peanut Caramel Maxxers (24x49g)High Protein . Niskocukrowe. 100% Smaku.- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Bestsellery -
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlueKolumbia Niebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
Proteccino (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Proteccino (500g)Vanilla Chai Latte + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
Light Sauce (285ml) - Miód MusztardowyLight Sauce (285ml)Miodowo-musztardowy
+ 2
Intensywny smak, mniej cukru.
- Cena regularna
-
€ 4,66 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 4,66
Nowy -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Karmel <tc>Fudge Brownie</tc>Caramel Fudge Brownie + 3
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 23,90 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 23,90
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - Sernik z jagodamiBlueberry Cheesecake + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Herbata lodowa z jagodamiWyczyśćBlueberry Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
XXL miarka (30 cm) - RóżowaXXL miarka (30 cm)30 cm
30 cm
Dosing Spoon dla łatwego pomiaru- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieskiPrzezroczysty niebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada KokosBiała Czekolada Kokos
+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestsellery -
Proteccino (500g) - CappuccinoProteccino (500g)Cappuccino + 8
Kremowa
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Sernik z jagodamiBlueberry Cheesecake + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
Proteccino (500g) - Pumpkin Spice MacchiatoProteccino (500g)Pumpkin Spice Macchiato + 8
Kremowy
Protein Iced Coffee- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Peach Raspberry</tc> (Edycja Specjalna)100%White Peach Raspberry + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Popielaty SzaryPopielaty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Cytryna LimonkaWyczyśćCytryna-Limonka
+ 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - OwsiankaOwsianka
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Bestsellery Nowy -
<tc>Flavour Drops</tc> (50ml) - JagodaBlueberry + 8
Flavour Drops (50ml)Maksymalny smak, zero cukru
- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€119,80/1l)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Latte Macchiato</tc>100%Latte Macchiato + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
Ashwagandha - 120 kapsułekAshwagandha120 kapsułek
Wsparcie jasności umysłu
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€306,15/1kg)
Vegan -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki" Brzoskwiniowa herbata z lodemWyczyśćLess Sweet - Peach Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Piaskowy BeżBeż piaskowca
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
Phantasty (250g) - Biała Czekolada Kokos MigdałPhantasty (250g)Biała Czekolada Kokos Migdał
+ 3
Sugar-free s, Niskokaloryczny proszek smakowy- Cena regularna
-
€ 18,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 18,90
(€75,60/1kg)
Vegan -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Baton (45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Czekoladowe Brownie Fudge100%Chocolate Brownie Fudge + 34
Whey Protein (500g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 5
ZENITH® 50 Protein Baton (45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePumpkin Spice
+ 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
Platinum Omega 3 - 60 kapsułekPlatinum Omega 360 kapsułek po 1150,6 mg każda
Wysokodawkowe Premium Omega 3
- Cena regularna
-
€ 10,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 10,90
(€135,40/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - Orzech ziemnyPeanut + 2
Vegan 30Protein Batonów (35g)Vegan batonikProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Krem (200g) - PistacjaPistacja
Protein Krem (200g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€31,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Czekolada Edycja SpecjalnaBiała czekolada
+ 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - Leo-Style IvoryKość słoniowa w stylu Leo
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - Almond CookieCiasteczko migdałowe
+ 2
Vegan 30Protein Batonów (35g)Vegan batonikProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (300g) - <tc>Milk Chocolate</tc>100%Milk Chocolate Whey Protein (300g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 15,59 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 15,59
(€51,97/1kg)
-
<tc>Vegan</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Orzech ziemnyPeanut Vegan 30Protein Batonów (24x35g)Vegan batonProtein z 30% białka- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
Clear Plant <tc>Protein</tc> ZERO (17g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>Clear PlantLemon Ice Tea Protein ZERO (17g)Vegan e,Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 2,25 - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena sprzedaży
-
€ 2,25
Vegan -
Imperius (45g) - Czekoladowe BrownieImperius (45g)Chocolate -Brownie+ 2
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)