-
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - CappuccinoCappuccino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
BestselleryVegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - ChococcinoChococcino + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan erProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
NowyVegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Ciemne Kruche Ciastko500g
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
NowyVegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Ciemne Kruche Ciastko500g
Proteccino Plant (500g)Vegan Proteinowa kawa mrożona- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
NowyVegan -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - Pumpkin Spiced MacchiatoPumpkin Spiced Macchiato
+ 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
Nowy -
<tc>Proteccino Plant</tc> (500g) - <tc>Vanilla Chai Latte</tc>Vanilla Chai Latte + 3
Proteccino Plant (500g)Vegan onProtein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
Nowy -
<tc>Protein</tc> & Migdał (24x45g) - Migdał Podwójny KarmelPodwójny Karmel Migdałowy
Protein & Migdał (24x45g)Chrupiące migdały, Kremowy karmel
- Cena regularna
-
€ 36,90 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 36,90
-
<tc>Protein</tc> & Migdał (45g) - Migdał Podwójny KarmelMigdałowy Podwójny Karmel
Protein & Migdał (45g)Chrupiące migdały, kremowy karmel
- Cena regularna
-
€ 1,69 - Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena sprzedaży
-
€ 1,69
-
<tc>Protein</tc> & Orzech (12x45g) - Pistacja Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Orzech (12x45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 20,90 - Cena regularna
-
€ 27,48 - Cena sprzedaży
-
€ 20,90
-
<tc>Protein</tc> & Nut (24x45g) - Pistacja Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Nut (24x45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 36,90 - Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena sprzedaży
-
€ 36,90
-
<tc>Protein</tc> & Orzech (45g) - Pistacja-Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Orzech (45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - BananBanana + 1
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Sernik z jagodamiBlueberry Cheesecake + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - Cookies & CreamCookies & Cream + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
Bestsellery -
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - <tc>Peanut</tc>Peanut + 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (24x35g) - <tc>Coconut</tc>Coconut + 5
Protein 30Protein batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CytrynaCytryna
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (24x35g) - <tc>Vanilla</tc>Vanilla + 1
Protein 30Protein Batonów (24x35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 28,56 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,56
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - BananBanana + 7
Protein 30Protein Batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - Sernik z jagodamiBlueberry Cheesecake + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - Cookies & CreamCookies & Cream + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - <tc>Peanut</tc>Peanut + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - <tc>Coconut</tc>Coconut + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - CytrynaCytrynowy
+ 7
Protein 30Protein Batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> Batonów (35g) - CzekoladaCzekolada
+ 7
Protein 30Protein Batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
<tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> batonów (35g) - <tc>Vanilla</tc>Vanilla + 7
Protein 30Protein batonów (35g)30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 1,19 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,19
(€34,00/1kg)
-
Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g) - Cookies & CreamProtein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g)Cookies & Cream + 1
30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 5,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,89
(€28,05/1kg)
-
Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g) - CzekoladaProtein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g)Czekolada
+ 1
30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 5,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,89
(€28,05/1kg)
-
<tc>Protein Bar</tc> Pakiet OdkrywczyProtein Bar Pakiet OdkrywczyZestaw próbny batonów proteinowych o niskiej zawartości cukru
- Cena regularna
-
€ 11,90 - Cena regularna
-
€ 15,04 - Cena sprzedaży
-
€ 11,90
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Kasza mannaKasza manna
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Ryż na mlekuRyż na mleku
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - OwsiankaOwsianka
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Bestsellery Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - Kasza mannaKasza manna
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - Ryż na mlekuRyż na mleku
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - OwsiankaOwsianka
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - BarbecueGrill
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
-
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - PaprykaPapryka
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - Śmietana i cebula & OnionŚmietana & Cebula
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Ser & CebulaSer & Cebula
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)