-
<tc>Softbite</tc> (12x50g) - Biała czekolada z pistacjamiBiała czekolada pistacjowa
Softbite (12x50g)17g białka. 5g błonnika.
- Cena regularna
-
€ 29,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 29,88
(€49,80/1kg)
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Mleczna czekolada Pistacja KarmelMleczna czekolada pistacjowo-karmelowa
+ 3
Maxxers (49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Mleczna czekolada, pistacja, karmelMleczna czekolada pistacjowo-karmelowa
+ 2
Maxxers (24x49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 59,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 59,76
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Biała czekolada, pistacja, karmelBiała czekolada pistacjowa karmel
+ 3
Maxxers (49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Mleczna czekolada z pistacjąMleko
Chocolate Pistacjowe+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Nowy -
Imperius (24x45g) - Karmelowe CiastkoImperius (24x45g)Ciasteczka Karmelowe
+ 1
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 47,76 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 47,76
(€44,22/1kg)
Nowy -
Imperius (45g) - Karmelowe CiastkoImperius (45g)Ciasteczko Karmelowe
+ 2
36 %
Protein -Low Sugar - Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
Nowy -
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - Blueberry MuffinJagoda
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 39,42
(€54,75/1kg)
Nowy -
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (45g) - <tc>Stracciatella</tc> CrispStracciatella Chrupiący+ 5
ZENITH® 50 Baton proteinowy (45g)Baton wysokobiałkowy z 50g białka
- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€2,76/1kg)
Nowy -
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (100g) - <tc>Stracciatella</tc> ChrupiącyStracciatella Chrupiący+ 1
ZENITH® 50 Protein Baton (100g)Baton wysokobiałkowy z 50g białka
- Cena regularna
-
€ 3,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 3,29
(€2,74/1kg)
Nowy