-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Czekolada <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - Śmietana kwaśna & cebulaŚmietana & Cebula
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - PaprykaPapryka
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - BarbecueGrill
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
-
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - <tc>Vegan</tc> Serowy StylVegan Styl sera+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - Włoski stylStyl włoski
+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - Styl BarbecueStyl Barbecue
+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Budyń (300g) - WaniliowyVanilla + 1
Protein Budyń (300g)Kremowy budyń
Protein z zawartością białka do 84%- Cena regularna
-
€ 13,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 13,90
(€46,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pudding (300g) - CzekoladaCzekolada
+ 1
Protein Pudding (300g)Kremowy budyń
Protein z zawartością białka do 84%- Cena regularna
-
€ 14,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 14,90
(€49,67/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Pancake 1.0 - 1000g- <tc>Vanilla</tc>Vanilla Protein Pancake 1.0- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€28,90/1kg)
-
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>White Chocolate Vanilla + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - CzekoladaCzekolada
+ 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>Hazelnut</tc>Hazelnut + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - <tc>Strawberry</tc>Strawberry + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - Ciasteczka & CzekoladaCookies & Chocolate + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (550g) - BananBanana + 5
Protein Muesli (550g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€14,53/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>White Chocolate Vanilla</tc>White Chocolate Vanilla + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - CzekoladaCzekolada
+ 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>Hazelnut</tc>Hazelnut + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - <tc>Strawberry</tc>Strawberry + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - Ciemna czekoladaDark Chocolate + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 24,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 24,90
(€12,45/1kg)
-
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - Ciasteczka & CzekoladaCookies & Chocolate + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Muesli</tc> (2000g) - BananBanana + 6
Protein Muesli (2000g)Power-müsli z zawartością białka do 43%
- Cena regularna
-
€ 27,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 27,90
(€13,95/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Czekolada Edycja SpecjalnaBiała czekolada
+ 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Biała Choc CrispWhite Choc Crisp + 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krem (250g) - Choc AlmondCzekolada Migdałowa
+ 2
Protein Krem (250g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,99
(€23,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krem (200g) - PistacjaPistacja
Protein Krem (200g)High Protein , Niskocukrowy smarowidło do chleba- Cena regularna
-
€ 7,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 7,99
(€31,96/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krakersy (100g) - RozmarynRozmaryn
+ 3
Protein Krakersy (100g)Chrupiące
Protein -krakersy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€22,90/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krakersy (100g) - PizzaPizza
+ 3
Protein Krakersy (100g)Chrupiące
Protein -krakersy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€22,90/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krakersy (100g) - Papryka ChiliPapryka chili
+ 3
Protein Krakersy (100g)Chrupiące
Protein -krakersy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€22,90/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Krakersy (100g) - SerSer
+ 3
Protein Krakersy (100g)Chrupiące
Protein -krakersy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€22,90/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Śmietana kwaśna & CebulaŚmietana & Cebula
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Sól & PieprzSól & Pieprz
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - PaprykaPapryka
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - OrientalOrientalny
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Ostra papryczka chiliOstra papryka
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€4,58/1kg)
-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - Ser & CebulaSer & Cebula
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - Śmietana i cebula & OnionŚmietana & Cebula
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - PaprykaPapryka
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Chips 3.0</tc> (60g) - BarbecueGrill
+ 2
Protein Chips 3.0 (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29