-
<tc>Protein</tc> Budyń (300g) - WaniliowyVanilla + 1
Protein Budyń (300g)Kremowy budyń
Protein z zawartością białka do 84%- Cena regularna
-
€ 13,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 13,90
(€46,33/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - Styl BarbecueStyl Barbecue
+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - Włoski stylStyl włoski
+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips</tc> 1,0 (60g) - <tc>Vegan</tc> Serowy StylVegan Styl sera+ 2
Protein Tortilla Chips 1,0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
Vegan -
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - BarbecueGrill
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - PaprykaPapryka
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein Tortilla Chips 2.0</tc> (60g) - Śmietana kwaśna & cebulaŚmietana & Cebula
+ 2
Protein Tortilla Chips 2.0 (60g)Protein -Chips, pieczone & chrupiące- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€38,17/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Czekolada <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Ciemna czekolada kokosDark Chocolate Kokos+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Mleczna czekolada z pistacjąMleko
Chocolate Pistacjowe+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Nowy -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Biała Czekolada KokosBiała Czekolada Kokos
+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestsellery -
Proyogo® (24x49g) - Truskawkowy JogurtProyogo® (24x49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 54,96 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 54,96
(€46,73/1kg)
Nowy -
Proyogo® (49g) - Jogurt truskawkowyProyogo® (49g)Jogurt truskawkowy
Batonik bogaty w białko z kremowym
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
Nowy -
Qrispie <tc>Protein</tc> Baton (16x45g) - Almond Cookie DoughQrispieCiasto Migdałowe
Protein Baton (16x45g)Protein spotyka chrupiące Crispies- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
Qrispie <tc>Protein</tc> Baton (45g) - Almond Cookie DoughQrispieCiasto migdałowe
Protein Baton (45g)Protein spotyka chrupiące Crispies- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€44,22/1kg)
-
Recovery Drink Pulver by Marin Cilic (500g) - CzekoladaRecovery Drink Pulver by Marin Cilic (500g)Chocolate Opracowany wspólnie z Marinem Ciliciem
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€39,80/1kg)
-
Pudding ryżowy (2000g) - NeutralnyPudding ryżowy (2000g)Neutral Pudding ryżowy bogaty w błonnik
- Cena regularna
-
€ 30,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 30,90
(€15,45/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 19,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanieŚmietana z pieczarkami
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania & pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Bestsellery -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruflaTrufle
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt MatowyAntracytowy mat
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt matowy "Po prostu nie rezygnuj"Antracytowy mat
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Popielaty SzaryPopielaty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Czarny ZłotoCzarny-Złoty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Columbia BlueKolumbia Niebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przytulna CzerwieńPrzytulny Czerwony
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Głęboka czerńGłęboka czerń
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - CiemnoniebieskiCiemnoniebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mrożone/Białe / RóżoweMroźny biały/różowy
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Killer YellowZabójczy żółty
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Kyanaite BlueNiebieski Kyanait
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - LawendaLawenda
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestsellery -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mineralny ZielonyMineralna zieleń
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Mistle BlueMistle Blue
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Zielony NavyNavy Green
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - FioletowyFioletowy
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Piaskowy BeżBeż piaskowca
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Nowy -
<tc>Shaker</tc> (700ml) - Szkarłatna CzerwieńSzkarłatna Czerwień
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - CzarnyCzarny
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
Bestsellery