Baton kolagenowy (12x40g) - <tc>Raspberry</tc>
Baton kolagenowy (12x40g) - <tc>Raspberry</tc>
Baton kolagenowy (12x40g) - <tc>Raspberry</tc>
Pasek kolażu
IronMaxx® Bar kolagenowy – Uroda i Protein w przekąsce

Ten IronMaxx® Baton kolagenowy to idealna przekąska w podróży. Z wysokiej jakości kolagenem pochodzącym od certyfikowanych krów karmionych trawą i wysoką zawartością ProteinJego zawartość nie tylko wspomaga skórę, włosy i paznokcie, ale także mięśnie.

Niska zawartość cukru i bogata w Kolagen typu I, II i III, dostarcza wygodną porcję 40 g Protein, co prowadzi do Utrzymanie i budowanie masy mięśniowej przyczynia się – idealny po treningu, w biurze lub jako zdrowa przekąska pomiędzy.

Fakty

  • Bogaty kolagen z certyfikowanej wołowiny karmionej trawą: Wspomaga skórę, włosy, paznokcie i stawy.
  • Idealna porcja: 40 g na baton – idealne na wyjścia, po treningu lub jako przekąska w międzyczasie.
  • Wszechstronny kolagen: Zawiera kolagen typu I, II i III zapewniający naturalne i zdrowe wsparcie.
  • Proteinbogaty: Dostarcza cennych informacji Protein, co prowadzi do Budowanie mięśni przyczynia się.
  • Praktyczna tacka: 12 batoników po 40 g każdy – zawsze pod ręką, aby zapewnić sobie dzienną dawkę kolagenu.

Składniki

MLEKOBiałko jaja (30%), polewa czekoladowa maltite (20%) (masa kakaowa, masło kakaowe, pszenica pełnoziarnista)MLEKOproszek, substancja słodząca (maltitol), emulgator (lecytyny), naturalny Vanilla-Aromat), krem ​​smakowy o smaku malinowym (12%) (PełnyMLEKOproszek, substancja słodząca (maltitol), emulgator (lecytyny), naturalny aromat malinowy, barwnik spożywczy (czerwień buraczana), hydrolizowane peptydy kolagenowe (12%) (wołowina)2, chrupki z białka sojowego (SOJAIzolat białka, kakao w proszku, sól), olej słonecznikowy, masło kakaowe, substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), polidekstroza, naturalne aromaty, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe ze stewii).

Wartości odżywcze

Średnie wartości odżywcze:

Na 100 gNa 40 g
energia 1804 kJ/425 kcal 722 kJ/170 kcal
Tłuszcz 18 gramów 7,2 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 8,2 g 3,3 g
węglowodany 35 gramów 14 gramów
w tym cukier 1,0 g 0,5 g
Błonnik pokarmowy 2,5 g 1,0 g
białko 30 gramów 12 g
Sól 0,46 g 0,18 g

wlot

Zalecane spożycieSpożywać maksymalnie jeden batonik dziennie.

składowaniePrzechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od światła słonecznego.

OgłoszenieSpożycie w nadmiarze może mieć działanie przeczyszczające. ProteinPrzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Nie zastępują zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Nazwa handlowa:Baton kolagenowy z kremem smakowym (12%), oblany czekoladą maltitolową (20%) z substancjami słodzącymi. Smak malinowy.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

Baton kolagenowy (12x40g) - <tc>Raspberry</tc>
Ten artykuł
Baton kolagenowy (12x40g) - Raspberry
Malina, 12 x 40g
Cena regularna
€ 23,88
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 23,88

(€49,75/1kg)

<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - Antracyt
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml) - Antracyt
Cena regularna
€ 19,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 19,90
Contact Image
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>
Cream Protein (500g) - Cream
Cream, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Ist der Riegel weich oder eher fest?

Der Riegel hat eine weiche Konsistenz mit einer aromatisierten Creme und einem Schokoladenüberzug.

Woher stammt das Kollagen?

Das Kollagen stammt von grasgefütterten Rindern und liegt als hydrolysierte Kollagenpeptide vor.

Ist der Riegel vegetarisch oder vegan?

Nein, er enthält Rinderkollagen und Milcheiweiß und ist daher weder vegetarisch noch vegan

Ist der Riegel glutenfrei?

Ja, der Riegel ist glutenfrei.

Ergänzende Angaben

¹ Pro 40-g-Riegel.
² Mit Maltit und Steviolglycosiden aus Stevia gesüßt.