-
<tc>Protein Chips 40</tc> (50g) - OrientalOrientalny
+ 5
Protein Chips 40 (50g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
-
Krea7 Superalkaline - 180 tabletekKrea7 Superalkaline180 tabletek
+ 1
Premium 7-składnikowa kreatyna
- Cena regularna
-
€ 57,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 57,90
(€144,64/1kg)
-
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Czyste orzeźwienie – zero cukru, zero kalorii
- Cena regularna
-
€ 5,32 - Cena regularna
-
€ 5,99 - Cena sprzedaży
-
€ 5,32
Nowy Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Truskawka100%Strawberry + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Biała czekolada, pistacja, karmelBiała czekolada pistacjowa karmel
+ 3
Maxxers (49g)Wysoka zawartość białka. Niska zawartość cukru. 100% smaku.
- Cena regularna
-
€ 2,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,49
(€50,82/1kg)
Nowy -
<tc>Magnesium</tc> - 130 kapsułek130 kapsułek po 767 mg każda
Magnesium 300mg
Magnesium na kapsułkę- Cena regularna
-
€ 16,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 16,90
(€169,34/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (30g) - Ciasteczka & Śmietanka100%Cookies & Cream + 6
Whey Protein (30g)Ulubieniec Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 2,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,89
(€96,33/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Salty Peanut</tc>White Salty Peanut + 2
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 21,96 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 21,96
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>WyczyśćLemon Ice Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - Brzoskwiniowa herbata mrożonaWyczyśćPeach Iced Tea + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
Pudding ryżowy (2000g) - NeutralnyPudding ryżowy (2000g)Neutral Pudding ryżowy bogaty w błonnik
- Cena regularna
-
€ 30,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 30,90
(€15,45/1kg)
Vegan -
Baton kolagenowy (40g) - <tc>Raspberry</tc>Baton kolagenowy (40g)Malina
+ 2
Batonik przekąskowy dla skóry & włosów
- Cena regularna
-
€ 1,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 1,99
(€49,75/1kg)
-
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Czekolada <tc>Salted Caramel</tc>Chocolate Salted Caramel Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - Ciasteczka i śmietanka100%Cookies & Cream + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec-
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
Kawałki (150g) - <tc>Salted Caramel</tc>Kawałki (150g)Salted Caramel + 5
Mniej cukru. Więcej smaku.
- Cena regularna
-
€ 9,77 - Cena regularna
-
€ 10,99 - Cena sprzedaży
-
€ 9,77
Nowy Vegan -
<tc>IronMaxx Cup</tc> V4.0 (1200ml) - RóżowyRóża
+ 11
IronMaxx Cup V4.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening i na co dzień
- Cena regularna
-
€ 15,48 - Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena sprzedaży
-
€ 15,48
Nowy -
Proteccino (500g) - CzekoladaProteccino (500g)Chocolate + 8
Kremowa
Protein Mrożona kawa- Cena regularna
-
€ 28,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 28,90
(€57,80/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (16x45g) - Biała Czekolada CrispWhite Choc Crisp + 1
ZENITH® 50 Protein Batoniki (16x45g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 31,84 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 31,84
(€44,22/1kg)
-
<tc>Creatine</tc> Creapure® Sticks (30x3,4g)Neutral Creatine Creapure® Sticks (30x3,4g)Kreatyna w proszku, wstępnie dozowana 2GO
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€195,10/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Ciemna czekolada kokosDark Chocolate Kokos+ 5
Protein o (12x30g)Niskocukrowy,
High Protein baton z kremowym nadzieniem- Cena regularna
-
€ 23,88 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
-
100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>French Vanilla</tc>100%French Vanilla + 24
Whey Protein (2350g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 109,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 109,99
(€46,80/1kg)
-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (10x60g) - Ryż na mlekuRyż na mleku
+ 2
Protein Saszetki śniadaniowe (10x60g)Syci, bogaty w białko, gotowy w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 23,30 - Cena regularna
-
€ 29,90 - Cena sprzedaży
-
€ 23,30
Nowy -
<tc>Creatine</tc> Proszek Monohydrat (250g)Neutral Creatine Proszek Monohydrat (250g)Premium Kreatyna Monohydrat
- Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 19,90
(€79,60/1kg)
Vegan -
<tc>Protein</tc> & Orzech (45g) - Pistacja-Biała CzekoladaPistacja-Biała Czekolada
Protein & Orzech (45g)High Protein Baton orzechowy- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€50,89/1kg)
-
<tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Baton (100g) - Brownie Chocolate CrispBrownie Chocolate Crisp + 1
ZENITH® 50 Protein Baton (100g)High Protein Baton z 50g białka- Cena regularna
-
€ 3,99 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 3,99
(€39,90/1kg)
-
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - <tc>Green Apple</tc>WyczyśćGreen Apple + 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Protein Lemoniada- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
-
<tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Batoniki (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>White Almond Coconut + 2
Lava Bar Protein Batoniki (18x40g)Protein Baton z delikatnie topniejącym rdzeniem- Cena regularna
-
€ 27,49 - Cena regularna
-
€ 39,42 - Cena sprzedaży
-
€ 27,49
-
<tc>Protein</tc> Saszetki śniadaniowe (60g) - OwsiankaOwsianka
+ 1
Protein Saszetki śniadaniowe (60g)Syci, bogate w białko, gotowe w kilka minut
- Cena regularna
-
€ 2,33 - Cena regularna
-
€ 2,99 - Cena sprzedaży
-
€ 2,33
Nowy -
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - ArbuzWyczyśćArbuz
+ 16
Whey Isolate ZERO (400g)Sugar-free Limonada proteinowa- Cena regularna
-
€ 26,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 26,90
(€67,25/1kg)
Nowy -
Kawałki (150g) - TruskawkaKawałki (150g)Truskawka
+ 5
Mniej cukru. Więcej smaku.
- Cena regularna
-
€ 9,77 - Cena regularna
-
€ 10,99 - Cena sprzedaży
-
€ 9,77
Nowy Vegan -
Protein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g) - CzekoladaProtein 30 Baton proteinowy Multipack (6x35g)Czekolada
+ 1
30 %
Protein , mało cukru- Cena regularna
-
€ 5,89 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,89
(€28,05/1kg)
-
<tc>Shaker</tc> (700ml) - CiemnoniebieskiCiemnoniebieski
+ 18
Shaker (700ml)Klasyk na każdą okazję
- Cena regularna
-
€ 4,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 4,90
(€7,00/1l)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruflaTrufle
+ 4
Cream Protein (500g)Idealny do gotowania i pieczenia
- Cena regularna
-
€ 25,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 25,90
(€51,80/1kg)
Nowy -
<tc>High Protein Potato Chips</tc> (60g) - Śmietana i cebula & OnionŚmietana & Cebula
+ 2
High Protein Potato Chips (60g)Chips fitnessowe do diety, treningu & codzienności
- Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 2,29
(€45,80/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Chocolate Mousse</tc>100%Chocolate Mousse + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony
Whey Niemiec- Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>Protein</tc> & Migdał (45g) - Migdał Podwójny KarmelMigdałowy Podwójny Karmel
Protein & Migdał (45g)Chrupiące migdały, kremowy karmel
- Cena regularna
-
€ 1,69 - Cena regularna
-
€ 2,29 - Cena sprzedaży
-
€ 1,69
-
<tc>Creatine</tc> Proszek Monohydrat (750g)Neutral Creatine Proszek Monohydrat (750g)Premium Kreatyna Monohydrat
- Cena regularna
-
€ 45,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 45,90
(€61,20/1kg)
Vegan -
100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Pure Dark Cocoa</tc>100%Pure Dark Cocoa + 28
Whey Protein (900g)Ulubiony Niemiec
Whey - Cena regularna
-
€ 44,90 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 44,90
(€49,89/1kg)
-
<tc>IronMaxx Cup</tc> V3.0 (1200ml) - AntracytAntracyt
+ 2
IronMaxx Cup V3.0 (1200ml)Stylowy kubek na trening & codzienność
- Cena regularna
-
€ 15,48 - Cena regularna
-
€ 19,90 - Cena sprzedaży
-
€ 15,48
-
2 kcal Spray olejowy (200ml) - Neutralny2 kcal Spray olejowy (200ml)Neutralny
+ 1
Spray olejowy z tylko 2 kcal
- Cena regularna
-
€ 5,49 - Cena regularna
-
€ 0,00 - Cena sprzedaży
-
€ 5,49
(€27,45/1l)
Nowy Vegan